ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р. Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік зі змінами на 25.03.2016 р.
Автор: nukim |
28 марта 2016 |
Переглядів: 428 |

Конференція про результати проходження виробничої практики студентів IV курсів Конференція про результати проходження виробничої практики студентів IV курсів

25 лютого 2016 року в актовій залі КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" Чернігівської обласної ради відбулася конференція про результати проходження виробничої практики студентів IV курсів. Бази практики та заходи, в яких студенти приймали активну участь під час проходження практики, студетство презентувало у вигляді 7-10 - хвилинного виступу, під час якого проводився показ слайдів, відеороликів, виставки робіт та художніх номерів.

Загалом, були представлені такі бази практики:

- Пирятинський РБК

- Носівський РБК

- Бобровицький РБК

- Конотопський МБК "Зоряний"

- Борзнянський РБК

- Лубенський РБК

- Ніжинська дитяча хореографічна школа

- Ніжинська дитяча школа мистецтв при КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" Чернігівської обласної ради

- Ніжинський будинок дітей та юнацтва

- Ніжинський МБК

- Конотопська дитяча школа мистецтв

- Броварська міська дитяча школа мистецтв

- Щорський РБК

- Лосинівський СБК

- Коропський РБК

- КП "Міський будинок культури" м. Чернігів

- Конотопський центр дитячої та юнацької творчості

- Городнянська школа мистецтв

- Срібнянський РБК

На практиці студенти мали можливість використати свої знання та вміння, здобуті під час навчання. Були проведені залікові заходи до Дня Соборності України, річниці П. Г. Тичини, Дня пам`яті Героїв Крут, заходи Новорічно-Різдвяного циклу. На цих заходах студенти виступали як організатори та виконавці.

Під час своїх доповідей на конференції студенти активно висовували свої пропозиції щодо запровадження електронної звітності матеріалів із баз практики та зміщення сроків проходження практики в сторону збільшення кількості масових заходів , що, на їхню думку, може суттєво підвищити якість підготовки фахівців нашого навчального закладу.

Завідувач відділенням навчально-виробничої практики училища М. В. Остапко виступив із привітанням вдалого захисту практики студентами, підкреслив їхню високу якість підготовки згідно характеристик керівників від баз практик та згідно збільшенню пропозицій керівників клубних закладів бачити наших студентів в якості своїх працівників.

Автор: nukim |
11 марта 2016 |
Переглядів: 353 |

Музикотерапія в сучасній педагогіці Музикотерапія в сучасній педагогіці

24 лютого відбулося засідання Школи педагогічної майстерності, де виступила викладач музично-теоретичних дисциплін Макарова Л.А. Вона підготувала методичну доповідь про вплив музикотерапії на психоемоційний стан людини та музико-терапевтичне значення в сучасній педагогіці.

Викладач запропонувала різні жанри музичної творчості: народну, танцювальну музику, твори композиторів-класиків, музику природи, музику дзвіночків, яка має специфічний вплив на почуття людини.

З метою покращення емоційного сприйняття музичних творів в навчальній практиці були запропоновані класичні твори різних стилів та направлень, зокрема, бароко, (Й.С.Баха, Ж.Б.Люллі), класицизму (В.А.Моцарта), романтизму (К.Сен-Санса), імпресіонізму (К.Дебюссі).

Проілюстрували танцювальну музику («Вальс», «Бугі-вугі») студенти ІV курсу спеціалізації «Народна хореографія» Козієнко Руслана та Чорний Іван.

Голова циклової комісії Макарова Л.А.
Автор: nukim |
4 марта 2016 |
Переглядів: 288 |

З весною в душі З весною в душі

2 березня силами студентів ІІІ ПМн курсу було підготовлено та проведено захід «З весною в душі» з дисципліни «Навчальна практика з ОМ КДД» (викладач Рой В.Г.), присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 березня.

Ведучі А Кривенок та В.Тельпух дуже вдало представляли учасників концерту, щиро вітали всіх присутніх зі святом.

В концерті прозвучали пісні про кохання у виконанні М.Лазаренка ІV ПМс , А.Маніка та В.Харченка ІІ ПМс, О.Катинова та В.Макаренко ІV ПМн,

Є.Трач ІV Нар. А.Сипливець ІІ ПМн, та Л.Хліб ІІІ ПМн.. Піні про маму та Україну співали П.Мостовенк та В.Перев’язко ІІІ ПМ. Вірші про жінок читали М.Лазаренко ІV ПМс та В.Старовойт ІІ ПМн. Порадували своєю грою на баяні та акордеоні Я.Худенко та С.Войтенко ІV Нар. Неможливо було відірвати свого погляду від запального танцю «Містичні залицяння» у виконанні студентів ІV Хор. курсу Ю.Данильонок , І.Демчинка та І.Чорного.

Чудовий настрій справляло і художнє та музичне оформлення (Т.Кравченко , А.Наливайко та В.Ковбаса ІІІ ПМн).

Всі отримали велике задоволення та відчуття свята від вечора.

А.Кривенок студентка ІІІ ПМн курсу.
Автор: nukim |
4 марта 2016 |
Переглядів: 366 |

Вітаємо!

Шановні колеги!

Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем! Добрі і ласкаві, хоробрі і тендітні, ви – найдорожче, що є в чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи із покоління в покоління традиції високої духовності і культури. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса вселяє віру в те, що світ буде врятований. Від усієї душі бажаємо щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами будуть тільки гідні люди, а серед них чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердним спокоєм!

Автор: nukim |
3 марта 2016 |
Переглядів: 242 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net