ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік
dod-do-rchn-pl-zak.pdf [312,28 Kb] (cкачиваний: 4)
Автор: nukim |
18 января 2016 |
Переглядів: 575 |

“Свято починається, мрії збуваються”

У рамках святкування Дня святого Миколая, з нагоди новорічних та різдвяних свят школа мистецтв при КВНЗ “Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької” на чолі з її директором Л.В. Піонтковською запросила друзів та шанувальників у дивовижну країну мистецтва.

У фойє Ніжинського драматичного театру була відкрита виставка робіт юних художників, переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Їх представляли викладачі художнього відділу І.О. Лисенко, Н.О. Ямчинська.

На Свято Миколая учні отримали дипломи та призи за перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Просто Небилиці", що проходив у м. Львові. Тож викладачі художнього відділу Ю. М. Петренко та К. В. Борисова, в недалекому минулому випускники школи, можуть пишатися своїми учнями.

Вже не вперше глядачі спостерігають за досягненнями та виступом хореографічних ансамблів: «DEVANT» кер. О.А. Березинець, «ФІЄСТА» кер. І.М. Мойсеєнко, «ЕКСПРЕСІЯ» кер. С.В. Разон, «ПАРАДОКС» кер. Н.М. Пономаренко. Тривалі оплески отримали маленькі «Веселі жабенята» 0-1 кл, Святковий вальс 2-3кл., хореографічна композиція «Оберіг» 5-6 клас, «Лемківська полька» 7 кл, «Синку, мій синку» 5-8кл. та виступ учнів театральної студії «Містерія» кер. О.В.Кобзар. Виступи вокального ансамблю «Джерельце», хору молодших класів не залишили байдужих в залі. З вуст дітей линула молитва за Україну, побажання миру та злагоди. Керівниками цих колективів є випускники школи мистецтв, а сьогодні вже молоді викладачі, які продовжують найкращі традиції нашої школи – В.І. Біріна, А.Д. Пирогова, М.Г. Батрак.

Школа мистецтв готується до свого ювілею - 25 років. Стало доброю традицією кожне свято зустрічати прем’єрою. Цього року це – оркестр духових інструментів під керівництвом молодого талановитого викладача А.Є. Гузя та капела бандуристів, якою керують досвідчені педагоги Н.Л. Ющенко та В.Г. Потороча. Справжньою окрасою свята були найменші вихованці школи, якими опікується Д.В. Якубів. Зі сцени звучали вітальні слова дітей святому Миколаю.

Але головним сюрпризом для присутніх став незабутній виступ Ніни Матвієнко - народної артистки України, кавалера ордена Княгині Ольги, Героя України.
Присутні мали змогу насолодитися чарівним голосом видатної співачки. Концерт викликав велику зацікавленість глядачів. Вони підтримували кожен виступ зворушливими оплесками, а по завершенню учасникам святкового дійства за сприянням церкви Св. Покрови та його настоятеля, отця Михаїла, були вручені солодкі подарунки.

Автор: nukim |
14 января 2016 |
Переглядів: 452 |

Традиційно в училищі у грудні відбувається декада комісії музично-теоретичних дисциплін.

Були проведені міні-конкурси із дисциплін музично-теоретичного циклу на знання біографічних відомостей про композиторів та визначення автора музичного твору (викладачі Булгакова О.І. та Макарова Л.А., студенти ІІ-ІІІ курсів). Конкурс на знання музичної термінології провели викладачі Копитова А.В. та Голуб Т.С.

У рамках декади відбулося відкрите засідання клубу любителів музики «Акорд» присвячене 120-річниці від дня народження Г.Верьовки. Інформацію про композитора та фонозаписи підготували студенти ІІІ курсу спеціалізації «Народні інструменти» Петроченко Катерина та Сенник Юлія.

Протягом тижня діяла виставка найкращих методичних робіт викладачів музично-теоретичної комісії.

Макарова Л.А., голова циклової комісії
музично-теоретичних дисциплін
Автор: nukim |
12 января 2016 |
Переглядів: 376 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net