ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Є така професія - працівник культури

Нещодавно в нашому училищі була проведена вечірка до Дня працівників культури та аматорів народної творчості. Її підготовкою та проведенням займалися студенти третіх курсів спеціальностей "Народна хореографія" та "Народне інструментальне мистецтво" під керівництвом викладачів Шаган Н.І. , Близнюк Ю А. , Писаренко М.І. Протягом вечірки лунала весела сучасна музика, були проведені ігрові програми: "Будьмо знайомі", "Ширше коло", "Найактивніший першокурсник". Працювала "пошта знайомств", вітали осінніх іменинників . Після закінчення вечірки всі присутні ділилися своїми враженнями, про те, що вечірка вдалась, а майбутні працівники культури отримали навички організації молодіжного дозвілля. Студенти III хореографічного курсу

Валерія Либань і Ганна Лиса
Автор: nukim |
30 ноября 2015 |
Переглядів: 446 |

День української писемності та мови

Щорічно 9 листопада в день ушанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно з 2000 року на Українському радіо відбувається радіодиктант національної єдності, в якому можуть узяти участь усі бажаючі.

Не залишилися осторонь цієї акції викладачі і студенти нашого навчального закладу. Близько 50 осіб, узявши участь у написанні радіодиктанту, не лише з’ясували наскільки добре знають українську мову, а й продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

ЦК гуманітарних дисциплін
Автор: nukim |
11 ноября 2015 |
Переглядів: 286 |

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва колектив училища відвідав місто-музей Переяслав-Хмельницький. І це не дивно, адже на території міста розташована велика кількість музеїв.

Розпочали екскурсію з Вознесенського собору, який вважається зразком української національної архітектури. Головною окрасою собору є діорама «Битва за Дніпро».

Подорожуючи вулицями цього прекрасного міста відчуваєш дух творчості і таланту. У ньому жив і викладав у колегіумі поетику відомий філософ Григорій Сковорода, а нині тут розташовано його музей. Тарас Шевченко тут написав свій "Заповіт".

Незабутні враження залишилися і від екскурсії до музею народної архітектури і побуту Середньої Наддніпрянщини. На великій парковій території з озерами представлене привезене з різних куточків регіону дерев’яне житло, господарські і культові споруди XVII-XIX ст..

Щоб роздивитися всі пам’ятки, які розташовані на великій території, здається не вистачає і дня. Але все побачене вражає, ти поринаєш в епоху XVII-XIX ст., тебе оточує своєрідний колорит тогочасного побуту і способу життя.

На кінець подорожі викладачів та працівників училища не полишав гарний настрій, душа прагнула співати. Швидко сплинула подорож за жартами і піснями.

Від імені колективу хочу подякувати адміністрацію та голову профкому В.С. Єгорову за організацію цієї поїздки.

Л.О. Ющенко, голова редколегії
Екскурсія до м. Переяслав-Хмельницький Екскурсія до м. Переяслав-Хмельницький
Автор: nukim |
9 ноября 2015 |
Переглядів: 334 |

У рамках декади української писемності і мови в читальному залі КВНЗ „Ніжинське училище культури і мистецтв” відбулася зустріч з лауреатом XV Міжнародного літературного конкурсу „Коронація слова” Тетяною Сидоренко, яка презентувала свій роман „Ігри з Іваном”. Твір присвячений визначному українському письменнику, поету, священику кінця XVII – поч.XVIII ст., уродженцю міста Ніжина Івану Величковському. Присутні дізналися про невідомі сторінки життя та творчості головного героя роману та отримали незабутні враження від зустрічі з письменницею.

Зустріч з письменницею Зустріч з письменницею

Автор: nukim |
4 ноября 2015 |
Переглядів: 299 |

Фольклорно-сценічний гурт «Народна криниця» у Львові

Львівське державне училище культури і мистецтв запросило фольклорно-сценічний гурт "Народна криниця" КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" до Львова з метою формування у студентської молоді активної громадської позиції і національно-патріотичної свідомості, сприянню консолідації українського суспільства навколо ідеї спільного майбутнього та обміну досвідом.

На учасників сценічного гурту чекала різноманітна культурна програма: фестиваль сиру; екскурсія до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Після вранішньої Божественної Літургії та після чествування святого образу чудотворної ікони Божої Матері "Почаївської" учасники гурту ознайомились з культурно-історичними та пам’ятними місцям міста Львова.

А у другій половині дня біля Львівського Національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької у виконанні молодих голосів учасників гурту зазвучали пісні в обробці І. І. Синиці, заслуженого працівника культури України, які яскраво передали колорит чернігівської характерної мелодики та справили незабутнє враження на Львів'ян і гостей міста.

М.В. Остапко, викладач
Автор: nukim |
3 ноября 2015 |
Переглядів: 368 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net