ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Вітаємо!
Переможців Х Відкритого студентського музичного конкурсу «Сесія 2015» (м.Ніжин ) За зайняте:
I місце - Перевязко Вікторія
ll місце - Мостовенко Поліна
lll місце - Кузьменко Альона
Лауреати: - Лазоренко Микола
- Катинов Олександр
- Русинська Ганна
- Макаренко Вікторія
- Кійченко Анастасія

Вітаємо! Переможців Х Відкритого студентського музичного конкурсу «Сесія 2015»
Вітаємо! Переможців Х Відкритого студентського музичного конкурсу «Сесія 2015»
Вітаємо! Переможців Х Відкритого студентського музичного конкурсу «Сесія 2015»
Вітаємо! Переможців Х Відкритого студентського музичного конкурсу «Сесія 2015»
Автор: nukim |
16 октября 2015 |
Переглядів: 391 |

9-10 жовтня 2015 року відбувся грандіозний щорічний Покровський ярмарок в м. Ніжині. Активну участь у цьому дійстві взяв молодіжний фольклорно-сценічний гурт "Народна криниця" КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" Чернігівської обласної ради (керівники: О. М. Синиця, кавалер ордену Княгині Ольги ІІ ступеня та І.І. Синиця, заслужений працівник культури України; хормейстери: Н.І. Кирилюк, заслужений працівник культури України та М. В. Остапко, викладач ІІ категорії).

На майданчику біля бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя учасники гурту "Народна криниця" порадували ніжинців і гостей міста двогодинною ярмарковою програмою та вокально-хореографічними композиціями: "Наша баба на базарі була", "Дівка Явдошка" і ін.

Не залишили байдужою публіку і малі форми: дуети, квартети, тріо. Та, звичайно, солоспіви солістів: Альони Кузьменко, Ганни Русинської, Анастасії Наливайко, Тетяни Кравченко, Каріни Африкян, Артура Маніка, Ярослава Яблонського і викладача Максима Остапко. Всю програму музично супроводжувала незамінна оркестрова група у складі: І.І. Синиці, заслуженого працівника культури України, М. І. Базара, викладача вищої категорії, В. М. Савєльєва, викладача І категорії.

Порадувала українськими гуморесками та теплотою спілкування глядача з артистами фольклорно-сценічного гурту його ведуча Н. І. Кирилюк, заслужений працівник культури України.

М.В. Остапко, викладач
Автор: nukim |
13 октября 2015 |
Переглядів: 287 |

Екскурсія до міста Переяслав-Хмельницький

Жовтневого дня студенти училища культури завітали на екскурсію до історичного міста Переяслав – Хмельницького. Вони відвідали музей культури і побуту Середньої Наддніпрянщини та поринули в атмосферу далекого минулого, відкривши для себе українське село з часів пізнього палеоліту до початку ХХ ст. де зібрані побутові і архітектурні пам’ятки наших предків. Побачили культові, житлові та господарські споруди з побутом різних верст населення.

Побували у музеях просвітителя і філософа Г. Сковороди та пророка української нації Т. Шевченка.

Екскурсія виявилася пізнавальною, цікавою і захоплюючою.

Автор: nukim |
13 октября 2015 |
Переглядів: 318 |

В Ічнянському районі на Чернігівщині знаходиться перлина садибної архітектури – палацово-парковий ансамбль «Качанівка». Майже кожного року на початку жовтня з’їжджаються звідусіль гості на свято «Качанівські музи».

Цього разу взяти участь у ІХ літературно-мистецькому святі запросили два колективи КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради: молодіжно-сценічний гурт «Народна криниця» під керівництвом кавалера ордена Княгині Ольги – Ольги Синиці та хореографічний ансамбль народного танцю «Ніжин» – керівники: викладач-методист Марія Ляпіна та Нікіта Євтушенко.

З успіхом пройшли виступи цих колективів. У виконанні гурту прозвучав «Гімн України» та українські народні пісні в обробці заслуженого працівника культури України Івана Синиці. Особливо запам’ятався «Марш слов’янки» на слова М. Гудименка, муз. В. Агапкіна.

Порадували глядачів і сольні виступи: викладача Максима Остапко, студентів: Альони Кузьменко, Ганни Русинської та виступ дуету Артура Маніка і Ярослава Яблонського.

І глядачі, і учасники мали змогу прилучився до історичного джерела культури та отримати незабутні враження від колоритних дійств, що розгорнулись на території палацово-паркового ансамблю «Качанівка».

«Качанівські музи» «Качанівські музи»
Автор: nukim |
13 октября 2015 |
Переглядів: 514 |

У приміщенні Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» в Києві відкрилась виставка «Омріяна Україна». Її авторами є художниця Юлія Петренко, яка вразила поціновувачів мистецтва своєю дивовижною авторською технікою, та її учні, що навчаються в школі мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької. Юлія повідала присутнім, що цей день для неї особливий, адже художниця вперше презентує в одній залі, як власні роботи, так і роботи своїх учнів.

Розпис на склі та батік, панно-мотанки та клеєння льоном, гобелени та картини-барельєфи з біопластики, кераміка та ляльки з кукурудзиння, живопис і графіка, інноваційні авторські техніки, створені в процесі навчання… В експозиції представлені роботи від найменших (5-6-тирічних) учнів підготовчого відділу до випускників школи, які навчаються в престижних художніх вишах Києва, Харкова, Львова, Миргорода, Полтави, Польщі. Такий підбір експонатів красномовно свідчить про досить високий рівень підготовки дітей різного віку та широкий перелік технік, котрими вони вже володіють.
"ОМРІЯНА УКРАЇНА" "ОМРІЯНА УКРАЇНА"

Автор: nukim |
6 октября 2015 |
Переглядів: 540 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net