Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Июнь 2015 года
Предыдущая страница Следующая страница
1 2
Опубликовал nukim в категории Абітурієнту, Вступна кампанія 2015 | Дата 26-06-2015, 12:47
ВСТУП 2015
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 25-06-2015, 12:15
«Молодість. Мир. Майбутнє.»

«Молодість. Мир. Майбутнє»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Молодість. Мир. Майбутнє» з 19 по 21 червня об’єднав на Голубих озерах (с. Олешня Ріпкинського району) близько 400 представників молодіжних громадських організацій, творчої та активної молоді з районів та міст України та Білорусі.

До Ніжинської молодіжної делегації увійшли 11 студентів нашого училища.

Програма фестивалю була насичена різноманітними цікавими заходами, новим досвідом, можливістю творчих презентацій, знайомством з новими друзями. Ми мали можливість бути активними учасниками КВК програми, творчих вечорів «У колі друзів», військово-патріотичної гри. Сподіваємось, що нас запам’ятали веселими, ініціативними, завзятими, енергійними, які гідно представили місто Ніжин та рідне училище.

Фарапонова Алена, голова студради гуртожитку
Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 25-06-2015, 10:36
ДОДАТОК ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ
на _2015_ рік
КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» 02214900
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 25-06-2015, 09:13
Державні екзамени - 2015

Ось і добігає в училищі пора державних екзаменів. Це останні дні перебування випускників у стінах нашого навчального закладу, незабутні і хвилюючі. З трепетом у душі кожен випускник намагався показати всі свої знання, свою професійну майстерність, якої він набув протягом усього терміну навчання. І це радує! Адже цього року випускається достойне покоління працівників культури і мистецтва, які нестимуть у люди найвищі цінності нашого народу, розвиватимуть його культуру, сприятимуть духовному процвітанню. Бо за молоддю – майбутнє!

На завершення останніх державних екзаменів викладачами-екзаменаторами було багато сказано теплих зворушливих слів і висловлено гарних побажань. Нехай усі вони здійсняться. Вітаю випускників із завершенням навчання в училищі і отриманням професії, бажаю їм здоров’я, щастя, удачі та успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності!

Л.О. Ющенко, голова редколегії
Опубликовал nukim в категории Новини, Методкабінет інформує | Дата 11-06-2015, 14:34
ВІТАЄМО!
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 11-06-2015, 12:25
Крок до зірок

6-7травня 2015 року за ініціативою Громадської організації «Єднаємо серця» у місті Вінниця відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф».

У цьому мистецькому заході брали участь викладачі та студенти КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

У номінації «Академічний вокал» диплом другого ступеня отримав Катинов Олександр (клас викладача вищої категорії, лауреата Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів Синиці Р.І.). Олександр виконав два твори італійських композиторів, а саме: твір Eldo Di Lazzaro “Chitarra Romana” та твір Дж. Верді «Пісенька Герцога» із опери «Ріголетто», концертмейстер лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів - Синиця О.П.

Справжній тріумф у слухачів викликав виступ молодіжного фольклорно - сценічного ансамблю «Народна криниця», художнім керівником якого є викладач-методист, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Синиця О.М. Керівником оркестрової групи колективу є викладач-методист, композитор, заслужений працівник культури України Синиця І.І.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 4-06-2015, 14:31
«Світ краси і мистецтва»

У виставковому залі художнього відділу ніжинського краєзнавчого музею імені І.Г. Спаського відкрито виставку творчих робіт студентів спеціальності

«Декоративно-прикладне мистецтво» КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, на якій представлено роботи з рисунку, живопису, композиції, ліплення та декоративно-прикладної творчості (різьба по дереву, вишивка, батик, витинанка, гобелен).

Відвідавши виставку ви отримаєте естетичне задоволення та поринете у світ краси і мистецтва.

Виставка діє з 7 травня по 1 липня 2015 року за адресою вулиця Батюка 6.

Телефон для довідок 2-36-96

Є. Липовецька, викладач
Предыдущая страница Следующая страница
1 2