ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
20 травня  в нашому училищі відбулася Metal-party 20 травня в нашому училищі відбулася Metal-party, яку провела група III ПМ, ПМ(н), ДУХ на чолі з викладачами Шаган Н.І. та Писаренко М.І. У програмі вечірки була цікава інформація про жанр рок-музики «metal», музична гра «Рок-караоке», працював тату-салон, демонструвалися музичні кліпи, проводилися різноманітні ігри, звучала жива музика у виконанні гурту «Не спи». Велику увагу студенти приділили оформленню заходу (емблеми вечірки, оформленню залів). Дякуємо за допомогу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» та Пісоцькому Владиславу (I НАР). Від вечірки студенти і викладачі отримали багато неочікуваних вражень та чудового настрою.

Студенти ІІІ курсу Сімакова Тетяна та Макаренко Вікторія
Автор: nukim |
25 мая 2015 |
Переглядів: 400 |

Ювілейна зустріч  випускників

23 травня 2015 року на подвір’ї училища вже п’ятий рік поспіль зібралися випускники різних років щоб поспілкуватись, згадати студенське життя, час стрімління до висот життя, сміливих прагнень і сподівань, симпатій і кохання.

Легким поступом майнула юність у літературно-танцювальній композиції «Вербиченька» вітаючи студентів, викладачів і гостей свята.

Відкрила урочисту лінійку Л.Л. Єрмольченко, директор училища, заслужений працівник культури України, яка висловила свою радість від зустрічі з випускниками, людьми особливими, творчими, які вчать любити рідний край, книгу, танець і пісню свого народу.

Концертна програма розпочалася піснею «Україна – це я» у виконанні Марини Євдокименко (клас викладача-методиста Ольги Синиці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня).

Запроменіла радість у поглядах гостей. Тут зібралися ті, хто працюють і ті, хто навчаються, ті хто вчать і ті, хто співають, танцюють, малюють, декламують…

Автор: nukim |
25 мая 2015 |
Переглядів: 486 |

Останній дзвоник – 2015

Сонячного травневого дня зібралися студенти, викладачі і гості на традиційне свято «Останній дзвоник», яке розпочалося почесною ходою випускників 2015 року. Приємно радували погляд яскраві вишиванки, весняні квіти і чарівні посмішки присутніх.
Відчувалось помітне хвилювання випускників, які вже стоять на порозі дорослого життя. Їх привітали Л.Л. Єрмольченко, директор училища, відмінник освіти України, заслужений працівник культури України; В.С. Єгорова, голова профспілки, заслужений працівник культури України; М.В. Сукретний, заступник директора з навчальної роботи, відмінник освіти України.

У кожного студента з перших днів є відчуття довгих років навчання, але час спливає дуже швидко. Для випускників спливають останні дні у стінах нашого навчального закладу. Так багато теплих слів їм хочеться сказати своїм викладачам, керівникам, друзям.

Ведучі свята Яна Городок, Володимир Кудін і Володимир Росомаха надали слово для виступу всім бажаючим.
Порадували глядачів своїм виступом Віка Перев’язко, Руслана Козієнко та студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».
Пісня є невідємним атрибутом всіх заходів і свят в училищі і тому важко не захопитися цим видом мистецтва. Ось і студенти спеціальності «Бібліотечна справа» вирішили спробувати передати слова любові до свого керівника – І.Г.Мороз через пісню.

Автор: nukim |
25 мая 2015 |
Переглядів: 406 |

Виступ фольклорно-сценічного гурту «Народна криниця» до Міжнародного дня сім’ї

20 травня 2015 року в приміщенні Ніжинського будинку дітей та юнацтва відбувся виступ лауреата всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів фольклорно-сценічного гурту "Народна криниця" (керівники: Ольга Синиця, кавалер ордену Княгині Ольги та Іван Синиця, заслужений працівник культури України) до Міжнародного дня сім’ї для сімей учасників АТО та сімей, в яких є діти і молодь із функціональними обмеженнями.

Ведуча програми - Надія Кирилюк, заслужений працівник культури України.

Виступ студентів та викладачів нашого училища як завжди приємно вразив слухачів.

Автор: nukim |
25 мая 2015 |
Переглядів: 455 |

16 травня студенти нашого училища брали участь у святкуванні Дня Європи в Ніжині, коли одна з центральних вулиці, Гоголя перетворилася на справжню Європейську.

Студенти нашого училища на Дні Європи в Ніжині
Студентська рада училища підготувала ігрову програму для дітей, яку з успіхом провели Храмець Іван та Худолій Зоя.
Українські прикраси, вироблені студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», представляли в історичних костюмах ХІХ століття студенти спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» - Демидко Наталія, Фарапонова Альона та Коваленко Ірина.
Автор: nukim |
20 мая 2015 |
Переглядів: 354 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net