ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької"
Чернігівської обласної ради

ЗАПРОШУЄ випускників різних років на зустріч,
яка відбудеться 23 травня 2015 року
у головному корпусі за адресою:
м.Ніжин, вул.Овдіївська, 49.

Програма зустрічі:
10.00-11.00 - реєстрація випускників;
11.00-13.00 - урочиста лінійка;
З 13.00 - дружні спілкування одногрупників, друзів і викладачів.

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2015
Автор: nukim |
27 апреля 2015 |
Переглядів: 341 |

Життя одне: твори, надійся, вір у себе, мрій

Художньо - публіцистична вистава студентів III «ВТЗ» курсу
Життя одне: твори, надійся, вір у себе, мрій


Є в роботі режисерів видовищно – театралізованих заходів особливий вид народного сценічного мистецтва - художньо – публіцистична вистава. Це збірна, узагальнююча назва, що об’єднує всі різновиди, групи і категорії самодіяльних колективів малих форм сценічного мистецтва.
Найхарактернішими ознаками цього жанру є відображення корінних інтересів народу своєрідними яскравими художніми засобами, близькими до ви-ражальних засобів мистецтва плаката. Основою сценарію є документальний матеріал, відносно важливої соціальної події.

Студенти III «ВТЗ» курсу вирішили розкрити проблему негативних впливів на підростаюче покоління новітніх технологій технічного прогресу. Над підбором матеріалу для створення сценарію активно працювала вся група. Потім підключили багату фантазію і уяву. Вірші Віталія Іващенка викликали асоціативно картинки становлення людини як індивідуальності, що передавалось сценами тіньового театру. А ось ожили сцени молоді 80-х років ХХ століття. Танок молоді поставила Альона Фарапонова. Придумали інтермедії за ситуацією розвитку наскрізної дії, вдало застосовуючи метод персоніфікації, оживлення предметів .Наприклад: таксофону, у якого змінюється настрій. Кожний блок художніх номерів підкріплювався реальною документальною інфор мацією.

Автор: nukim |
27 апреля 2015 |
Переглядів: 731 |

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради
«Україна моя, нездоланна ніким і ніколи!»Людина починається з любові до матері, з уміння любити й шанувати людей. Рідна мати й рідний батько, рідна земля й рідна Україна, рідний рід і люди… Ці слова святі. Вони тримають нас на світі й учать любові до нашої України, нашої нації, її мови, культури. Вони живуть у нашій душі, у нашій пісні.

17 квітня 2015 року відбувся творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради «Україна моя, нездоланна ніким і ніколи!» на який завітали почесні гості: директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Мойсієнко С. М., міський голова міста Ніжина Лінник А. В., начальник управління культури і туризму Ніжинської міської ради Примаченко В. С., перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Батрак С. А., голова Ніжинської районної ради Бузун О. В..

Концертну програму підготували: режисер - постановник – Надія Філонич; помічник режисера – Юлія Близнюк; ведучі концерту Марина Коломійченко та Максим Остапко, художній керівник – Костянтин Юшко; директор концерту – Людмила Єрмольченко, заслужений працівник культури УкраЇни.

Автор: nukim |
23 апреля 2015 |
Переглядів: 972 |

День Народження гуртожитка

Квітневий ранок знов ступив на ганок.
Мелодія оркестру скрізь луна.
Це день офіціозу й забаганок
НУКіМ! Студентське свято і весна.

14 квітня в Ніжинському училищі культури і мистецтв імені М.Заньковецької святкували День Народження гуртожитка.

За традицією це свято відбувається кожної весни. Студенти ретельно готуються: фотовітрини, плакати, вітальні листівки прикрашають кімнати, поверхи, фоє.

Девізом цього річного свята стало гасло «Гуртожиток – наш дім. Ми господарі і гості.» Найбільш відповідальною частиною стала підготовка студентів – дублерів на посади: коменданта - Ігоря Хоменка, вихователя – Вікторія Макаренко, зав. бібліотекою – Емма Селезньова, зав. по АГЧ – Микола Лазаренко, сантехніка – Олександр Обруч, електрика – Віталій Щербинін, голову ради гуртожитку – Крістіна Шевчук.

Автор: nukim |
16 апреля 2015 |
Переглядів: 340 |

В ТЕАТР – НА СВЯТО!

Саме так запрошувала афіша в «театральну вітальню» студентів і викладачів КВНЗ «НУКіМ ім. М. Заньковецької» на театралізацію, присвячену Міжнародному Дню Театру.

Адже недаремно говорять, «Театр - життя, а люди в нім – актори» . Театр на родився з розвитком суспільства і завжди є його сучасником. Театр –

невід’ємна частина нашого життя, синтетичне мистецтво, в якому зливаються різні види мистецтва і в цій єдності отримують нові особливі нюанси емоційного забарвлення.

Отже, свято відбулося і глядач поринув у казковий дивний світ театру. Виконавці перевтілювалися з образу в образ, розкривали таїну опанування акторською майстерністю через акторські етюди. Ось перший дотик до сценічого життя – гра Клоунеси, яка ніби оживлює статично завмерлих акторів, що очі- кують на дійство. Хазяйка «театральної вітальні» запрошує до свята. В ролі Хазяйки – Ірина Коваленко, в ролі Клоунеси – Вікторія Макаренко. І дійство закрутилося. В програмі акторські етюди ІІІ «ВТЗ»- «Зуби» та «Шпроти», ІІ «ВТЗ» «Тендітна пристрасть» - (в ролях Софія Недайводіна та Володимир Росомаха). Вікторія Макаренко та Катерина Богославець розказали повчальні байки «Кіт і Киця» Анатолія Косматенка та «Лисиця і Ховрах» Глібова.

Автор: nukim |
9 апреля 2015 |
Переглядів: 321 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net