Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Октябрь 2014 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 23-10-2014, 10:24

«Бібліоміст»
у КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради

«Бібліоміст» у КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» 21 жовтня 2014р. випускниця нашого училища, а нині зав. науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка Олена Сльозка знову завітала до нас з черговою програмою «Бібліомісту»: «Сучасні форми роботи у бібліотеках».

У програмі заходу: знайомство із сучасними формами роботи, інноваційними послугами, рекламою бібліотеки та тренінги для випускників денного і заочного відділення спеціальності «Бібліотечна справа».

Цікавою частиною програми стали тренінги. Як вказує Ж. Вертій, “це одночасно пізнання себе та інших, ефективна форма опанування знань, дієвий інструмент формування умінь і навичок та форма набуття і поширення досвіду”.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 23-10-2014, 10:18

«Будьмо знайомі у нашому домі» За традицією студенти ІІІ курсу, спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)», підготували і провели танцювально- розважальну вечірку знайомства з першими курсами «Будьмо знайомі у нашому домі». Першокурсники з великим задоволенням брали участь у конкурсах та іграх, що для них підготували Сергій Войтенко, Сергій Лавринець,Тетяна Косенко, Марина Коробко, Аліна Година.

У програмі вечора прозвучали вірші про осінь у виконанні Даші Бозян; вальс у виконанні студентів спеціальності «Хореографія»: Івана Чорного, Тані Бузюн, Івана Ващука та Руслани Козієнко; пісні у виконанні Євгенії Трач, Тетяни Косенко, Тетяни Дубіль.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 16-10-2014, 15:32

22-й Покровський ярмарок у м. Ніжині Цьогоріч 22-й Покровський ярмарок у місті Ніжині проходив під гаслом «Єдина країна!». На головних вулицях і у парках міста було весело, радісно й дуже людно. Всюди помітно молодь у костюмах з національною символікою, по голосу і вимові чути людей з різних куточків України.

Сонячна погода сприяла святковій атмосфері, коли люди заповнили ряди заставлені торгівельними ятками, столами та безліччю іншого ярмаркового приладдя; повсюди лунали українські пісні, звучала музика.

Розпочався ярмарок поздоровленнями від керівництва міста, гостей, священників та виступами творчих колективів до яких приєдналися і колективи КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 10-10-2014, 15:01

В тісному колі 8 жовтня 2014 року на традиційну зустріч «В тісному колі» зібралися ветерани Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Щирі слова вдячності за їх натхненну працю прозвучали з вуст адміністрації училища та студентів ІV-х курсів спеціалізацій «Видовищно-театралізовані заходи» та «Народне пісенне мистецтво» (народний хор) (керівник навчальної групи Панченко Л.М.). Душевні пісні минулих років спонукали до відвертих спогадів про роботу в училищі. Підготувати цей захід студентам допомагали талановиті педагоги, які завжди поділяться своїм досвідом, знаннями з молодим поколінням Шаган Н.І. та Близнюк Ю.А.Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 7-10-2014, 17:18

Ніжин зустрічає і вітає своїх героїв Немає жодної людини, яка була б байдужа до подій, що відбуваються в нашій державі. Розумом неможливо зрозуміти, як можна віддати свою землю на поталу загарбникам? Так багато страждань, хвороб, стихійного лиха у світі, а тут… загарбницькі плани Путіна і його приспішників. Замість того, щоб вкладати кошти на розбудову, Україна вимушена витрачати їх на озброєння, щоб захистити міста, кордони від агресії Росії. Витрачаються величезні кошти на захист східних областей, але найдорожче – ми втрачаємо на цих фронтах життя наших чоловіків, синів, коханих, які дають нам можливість мирно працювати, жити, навчатися. І ми щиро радіємо, коли воїни повертаються живими до своїх рідних.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 3-10-2014, 21:10

«Кетягом червоної калини вам за працю вклоняється земля»Під цією назвою пройшло 30 вересня 2014 року засідання клубу «Лоцмани книжкових морів», присвячене Всеукраїнському дню бібліотек.

А підготували це свято студенти 1 бібліотечного курсу разом з викладачами Т.Е. Постоваловою та Л.О. Ющенко. Цей захід – вступний внесок першокурсни-ків, які саме в цей день стали повноправними членами клубу шанувальників кни-ги.

Не одне покоління бібліотечних працівників підготував КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради. Підготовка фахівців бібліотечної справи у нашому училищі бере свій по-чаток з 1933 року, коли Ніжинський технікум комуністичної освіти був реорга-нізований у Ніжинський бібліотечний технікум. Ми свято бережемо пам'ять про випускника бібліотечного відділу – Героя Великої Вітчизняної війни Андрія Мірошника.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 1-10-2014, 15:47

Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Співоче поле»27 вересня 2014 року в м. Прилуки лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів фольклорно-сценічний гурт "Народна криниця" взяв участь у Всеукраїнському фольклорному фестивалі "Співоче поле".

Організатори фестивалю подякували керівникам гурту: О.М. Синиці, кавелеру ордена Княгині Ольги та І.І. Синиці, заслуженому працівникові культури України за плідну роботу студентського колективу по відродженню національних традицій, обрядів і фольклорного мистецтва. Самі студенти-учасники були дуже задоволені теплим прийомом прилучан та гостей міста. "Народна криниця" завжди викликає бурю позитивних емоцій у глядача, а головне - збільшує любов до професійного виконання української народної пісні.