ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

«Мирна зброя культури – захисникові!» Військові події, що відбуваються на Сході, не залишають нас байдужими. Постала ділема: або Україна стане незалежною, демократичною, європейською державою, або залишиться придатком російської імперії.

Все свідоме людство повстало проти загарбницької путінської навали. Наші захисники сьогодні, як ніколи, потребують підтримки від українського народу. Не залишається осторонь цієї підтримки і студентство разом з колективом нашого училища. У квітні цього року училищем зібрано за короткий термін 14тис. 600 грн., на які придбано необхідне спорядження і передано військовій частині для нашого працівника.

Автор: nukim |
23 сентября 2014 |
Переглядів: 359 |

Вшанування 160-річниці від дня народження Марії Заньковецької
першої народної артистки України

160-річниці від дня народження Марії Заньковецької 2014 рік означений ювілеями театральних діячів: Панаса Саксаганського, Олександра Довженка, Марії Заньковецької...

Нам, її землякам, особливо дороге її ім'я, бо саме тут, на ніжинщині, вона народилася, зростала, вслухалася у пісні народу, милувалася барвами природи України. Саме тому Ніжинське училище культури і мистецтв з 2000 року з честю носить звання Марії Заньковецької. Студенти училища разом з випускниками та учнями дитячої школи мистецтв при училищі, з великою відповідальністю взяли участь у ювілейних заходах міста, присвячених 160-річчю від дня народження нашої славетної землячки. Вони підготували літературно-музичну композицію «Перша народна артистка України» (керівник-викладач вищої категорії Кашковська Г.А.). У композиції яскраво оживають образи персонажів-героїнь Марії Заньковецької.

Автор: nukim |
18 сентября 2014 |
Переглядів: 431 |

КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької»
Чернігівської обласної ради разом із жителями міста відсвяткувало
День визволення Ніжина від фашистських загарбників

День визволення Ніжина від фашистських загарбників 15 вересня 2014 року м. Ніжин святкував свою сімдесят першу річницю з дня визволення від фашистської навали. З нагоди свята зібралося чимало гостей. Майже щороку починаючи з вулиці Гоголівської колона з ветеранів, студентів, військових, МНС–івців, правоохоронців, працівників міськвиконкому, управління культури, закладів освіти, комунальників міста, представників міської влади, а також звичайних ніжинців, прямує вулицями міста до Вічного вогню.

Ось і цього року на чолі колони, за традицією, крокував духовий оркестр КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради (кер. Л.В. Кавуник) на чолі з ансамблем барабанщиць (кер. М.В. Марченко), які у яскравих костюмах, з усмішками на обличчях, створювали справжню святкову атмосферу.

Автор: nukim |
17 сентября 2014 |
Переглядів: 589 |

Вічно в пам’яті живі! З нагоди 71-ї річниці визволення міста Ніжина від німецько-фашистських загарбників 10 вересня 2014 року відбулося військово-спортивне свято з виїздом студентів та викладачів училища до місця розстрілу членів підпільної організації на чолі з Яковом Батюком.

«Кожного року ми вшановуємо наших земляків, ніжинських підпільників, які наблизили день звільнення від фашистів рідного міста, а самі не дожили до цього світлого часу всього три дні, їх подвиг незгасне у віках. Вони були і залишаться у нашій пам’яті такими ж юними як і ви.

Сьогодні знову рідна земля наповнилась ехом війни, коли на захист мирного спокою, української нації стало у першу чергу молоде покоління. Але не здолати нашим ворогам незламний український дух!», — звернулася до присутніх директор училища Л.Л. Єрмольченко. Вона закликала юних студентів бути гідними нащадками своїх земляків.

Автор: nukim |
11 сентября 2014 |
Переглядів: 443 |

У мальовничому куточку Чернігівщини, на території комплексу «Голубі озера» с. Олешня Ріпкінського району Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА організував табір молодіжного активу області «Молодь Чернігівщини за єдину Україну».

З 25 по 27 червня 2014 року 250 найактивніших представників молодіжних організацій зі всієї області об’єдналися в єдиному бажанні засвідчити свою патріотичну та громадянську позицію.

Делегацію з міста Ніжина представляли 17 учасників, серед яких студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, студенти КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, найактивніші члени молодіжного парламенту міста.

Програма табору була дуже насиченою та різноплановою: ранкова зарядка, туристичні багатоборства, спортивні змагання з тенісу, волейболу, міні-футболу, масові старти, турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг», демонстрація афро-бразильського бойового мистецтва «Капоейра» та дзюдо, виступ команд КВК. Особливо цікавими та пізнавальними були майстер класи з гончарства, образотворчого мистецтва, народних танців, військово-патріотичні ігри. Окрасою молодіжного табору стала вулична фотовиставка, виступи художніх колективів, діджеїв. А завершували щоденну програму пісні під гітару біля вогнища дружби.

Автор: nukim |
3 сентября 2014 |
Переглядів: 260 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net