Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Апрель 2014 года
Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 24-04-2014, 14:59
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької"
Чернігівської обласної ради

ЗАПРОШУЄ випускників різних років на зустріч,
яка відбудеться 31 трвавня 2014 року
у головному корпусі за адресою:
м.Ніжин, вул.Овдіївська, 49.

Програма зустрічі:
10.00-11.00 - реєстрація випускників;
11.00-13.00 - урочиста лінійка;
З 13.00 - дружні спілкування одногрупників, друзів і викладачів.
Опубликовал nukim в категории Новини, Інформація | Дата 14-04-2014, 10:23

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької»Чернігівської обласної ради,
присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка


«І на оновленій землі…» Тарас Шевченко – великий народний поет, Прометей українського слова, пророк, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

11 квітня 2014 року відбувся творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради «І на оновленій землі…», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Концертну програму підготували головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко; режисер – Надія Сидоренко; директор концерту – заступник директора з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко. Ведуча програми – Заслужений працівник культури України Надія Кирилюк.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 8-04-2014, 14:13

Ювілейний конкурс «Струни серця» З ініціативи циклової комісії народних інструментів Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, при підтримці Департаменту культури і туризму,національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного навчального методичного центру культури і мистецтв 4 квітня 2014 року відбувся ювілейний десятий обласний конкурс юних виконавців на народних інструментах «Струни серця».

У конкурсі взяли участь 132 учасники, з них 29 солістів, 13 творчих колективів (дуетів, тріо, квартетів, ансамблів). У мистецькому житті це визначна подія для юних музикантів, адже інструментальне виконавство на народних інструментах завжди було невід’ємною частиною української музичної культури. На його багатовікових традиціях виховано не одне покоління молоді.

Конкурсантів представили: Деснянський, Коропський, Носівський, Ніжинський, Бобровицький, Прилуцький, Бахмацький райони,а також міста: Чернігів, Ніжин, Щорс, Десна, Прилуки, Короп, Бахмач, Боборовиця, Носівка, Березне.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 8-04-2014, 10:01

ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні
«Твої таланти, Деснянський краю!»


5 квітня 2014 року в міському Будинку культури відбувся ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» з ініціативи автора проекту фестивалю-конкурсу – кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, викладача-методиста, голови циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Ольги Миколаївни Синиці, при підтримці Департаменту культури і туризму, національностей та релігій і Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Вже з самого ранку фой’є Будинку культури наповнилося дитячими посмішками, замайоріло яскравими костюмами. Взяти участь у конкурсі побажали як солісти, так і творчі колективи (дуети, тріо, ансамблі) Деснянського краю. Приїхали учасники з Бахмацького, Борзнянського, Бобровицького, Куликівського, Козелецького, Ніжинського, Щорського і інших районів і міст, щоб гідно презентували кращі зразки пісенної майстерності.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 3-04-2014, 16:40

Продовжуючи навчально-виховні традиції училища та з метою підвищення активності і відповідальності за доручену справу, виявлення і реалізації творчих здібностей, формування моральних якостей спеціаліста, інтелігента та патріота 1 квітня 2014 року відбувся захід «День студенського самоврядування».

В рамках цього свята було проведено ще й такі заходи, як «День гуртожитку», «Ярмарок талантів» та конкурс «Зірка гуртожитку». Під час святкування квітневий гумор студенської громади поєднався зі спробою студентів-дубльорів відповідального виконання обов’язків адміністрації училища, викладачів і навіть технічного персоналу.

Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 2-04-2014, 16:04

ПОЛОЖЕННЯ
про IX обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!»

І. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок проведення IX обласного молодіжного фестивалю-конкурсу виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» (надалі - Фестиваль).
1.2. Метою проведення Фестивалю є виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та пісенного виконавства.
1.3. Організаторами Фестивалю є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв.
1.4. Організаційне забезпечення проведення Фестивалю здійснює Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької.
1.5. Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. Учасники Фестивалю
2.1. Для участі у Фестивалі запрошуються молодіжні самодіяльні фольклорні гурти, вокальні ансамблі, тріо, дуети та сольні виконавці.
2.2. Вік учасників: від 14 до 25 років.
2.3. Для участі у Фестивалі учасники поділяються на наступні вікові категорії:
І – від 14 до 15 років;
ІІ – від 15 до 18 років;
ІІІ – від 18 до 35 років.
2.4. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Фестивалі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Фестивалю.

ІІІ. Умови проведення Фестивалю
3.1. Документи на участь у Фестивалі подаються до 04 квітня 2014 року на адресу Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2 30 66, факс (04631) 2 33 67.
3.2. Для участі у Фестивалі необхідно подати такі документи:
- анкету - заявку на участь у Фестивалі згідно з додатком;
- копії паспортів чи свідоцтв про народження учасників.
3.3. Анкети-заявки на участь у Фестивалі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.
3.4. Фестиваль проводиться в один тур.
3.5. Порядок виступу учасників визначається жеребкуванням.
3.6. Учасники виконують два різнохарактерні твори або фрагменти обряду.
3.7. Програма виступу обирається учасником самостійно. Тривалість виступу - до 10 хвилин.
3.8. Всі твори різнопланові, виконуються напам’ять.
3.9. Виступи учасників фестивалю оцінюються за такими критеріями: чистота інтонації, артистизм, якість репертуару.
3.10. Для визначення переможців Фестивалю створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Оцінювання виступів учасників здійснює журі Фестивалю за 10-бальною системою.
3.11. Переможцями Фестивалю є учасники, які набрали найбільшу кількість балів.
3.12. Рішення журі про визначення переможців Фестивалю по віковій категорії оформлюється протоколом.

IV. Нагородження переможців та фінансування
4.1. Переможці Фестивалю нагороджуються дипломами лауреатів і сувенірами.
4.2. Інші учасники Фестивалю нагороджуються дипломами.
4.3. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 2-04-2014, 15:50

ПОЛОЖЕННЯ
про десятий обласний конкурс юних виконавців
“Струни серця”

І. Загальні положення

1.1. Десятий обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» (надалі - Конкурс) проводиться з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

1.2. Організаторами Конкурсу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласне методичне об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів.

ІІ. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються самодіяльні ансамблі та окремі виконавці на народних інструментах (сопілка, кувиці, окарина, баян, гармонь, бандура, кобза, ліра, цимбали, балалайка, ударні інструменти та інші) закладів культури клубних типів, загальноосвітніх шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, будинків дітей та юнацтва тощо.

2.2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Умови проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться 04 квітня 2014 року в приміщенні клубу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради за адресою: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область.
Початок заходу об 1100.

3.2. Документи на участь у Конкурсі подаються до 04 квітня 2014 року на адресу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2 30 66, факс (04631) 2 3367.

3.3. Для участі у Конкурсі подаються:
- заявка на участь в X обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» за формою згідно з додатком;
- копія паспорта чи свідоцтва про народження учасника.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.

3.5. Учасники Конкурсу поділяються на наступні вікові категорії:
І – до 13 років;
ІІ – від 14 до 18 років.

3.6. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Конкурсі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Конкурсу.

3.7. Конкурс проводиться в один тур.

3.8. Порядок виступів конкурсантів визначається жеребкуванням, яке відбудеться до початку Конкурсу.

3.9. Учасники Конкурсу виконують два різнохарактерні твори (переклад або обробка української народної пісні, танцю, оригінальний твір тощо).

3.10. Програма конкурсного виступу обирається учасником самостійно.
Тривалість виступу - до 10 хвилин.

3.11. Твори виконуються напам’ять.

3.12. Для визначення переможців Конкурсу створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Оцінювання конкурсних виступів учасників проводиться членами журі за 12-бальною системою.
Підсумки Конкурсу підводяться окремо по кожній віковій категорії.

3.13. Переможцями Конкурсу стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

3.14. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і сувенірами, інші учасники Конкурсу нагороджуються дипломами.

3.15. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Конкурсу та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

юних виконавців “Струни серця”