Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Ноябрь 2013 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 6-11-2013, 11:04

Будьмо знайомі у нашому домі 23 жовтня 2013 року студенти ІІІ курсу спеціалізації «Народні інструменти» запросили всіх на традиційну танцювально-ігрову вечірку «Будьмо знайомі у нашому домі», яка була присвячена знайомству з першими курсами.

Готуючись до неї вони підібрали цікаві ігри, вікторини, художні номери.

І перше завдання, як завжди, це змагання перших та випускних курсів. Цього разу, а це було змагання на кращого знавця прислів’їв та приказок, перемогла команда перших курсів, за що і отримали солодкі призи.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 6-11-2013, 10:55

«Я – першокурсник» Щороку наша НУКіМівська родина поповнюється талановитою молоддю. Це нам продемонстрував гала-концерт «Я – першокурсник», який відбувся нещодавно в училищі. Щоб стати учасником цього дійства, першокурсникам потрібно було пройти відбірковий етап та набрати певну кількість балів у принципового студентського журі із старшокурсників.

У гала-концерті брали участь студенти всіх спеціалізацій училища. Кожний з учасників, звичайно, хвилювався й одночасно радів, адже вперше виступав на нашій сцені.

Із задоволенням глядачі слухали пісні у виконанні Людмили Хліб, Миколи Лазаренка, Анастасії Безименної, Івана Храмця, Вероніки Честилової, Альони Фарапонової, Анастасії Ляшенко, Михайла Страшка, Вікторії Перев’язко.