Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Март 2013 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 29-03-2013, 10:22

І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти… Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного.

В Україні і на всіх континентах світу 9 березня прийнято відзначати день народження цієї геніальної людини. В Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької теж не обійшли стороною це свято. Була проведена літературно-мистецька композиція «І тобі, Кобзар, зносять слави дар твої вільні онуки і діти…» Студенти першого курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Куранда К., Щукіна А., Кричковська Є., Кухтіна А., Лимар О.,Семикопна Л. та студентка першого курсу спеціалізації «Пісенне мистецтво» Сімакова Т. під керівництвом викладача української літератури Погребної О.Й. відкрили для глядачів ще одну сторінку багатогранного таланту цієї особистості – Шевченко-художник.

Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 25-03-2013, 14:14

Вітаємо Харківську Марину з отриманням диплому ІІ Всеукраїнського фестивалю камерної фортепіанної музики пам"яті Олександра Зелоті у номінації "Фортепіано соло" ІІ категорії (м.Луганськ).

Вітаємо Харківську Марину з отриманням диплому!

Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 25-03-2013, 14:13

Вітаємо Синицю Оксану Петрівну, викладача фортепіано, з отриманням диплому ІІ Всеукраїнського фестивалю камерної фортепіанної музики пам'яті Олександра Зелоті у номінації "Фортепіано соло" ІV категорії (м.Луганськ).

Вітаємо Синицю Оксану Петрівну з отриманням диплому!

Опубликовал nukim в категории Студрада інформує | Дата 25-03-2013, 09:22
Вітаємо!
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 13-03-2013, 13:16

Репортаж з веб-країни «On-ляндія» Новітні комп’ютерні технології зараз використовуються в усіх сферах людської діяльності. Віртуальне життя стало головною ознакою ХХІ століття. Молодь часто користується сервісними послугами Інтернет, як то кажуть «зависає у віртуальному світі». Але що ми знаємо про нього?

12 березня 2013 року відбувся захід «Репортаж з веб-країни «On-ляндія» на якому студенти ІІ курсу бібліотечної спеціалізації спільно з Є.П. Солошенко і С.М. Шадурою, студентами-практикантами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, спробували відповісти глядачам на це та багато інших питань.

У веб-країні живуть сайти, блоги, різні сервіси: Picasa, YouTube, Skype, ICQ, соціальні мережі: Facebook, Odnoklassniki, Vk.com, тощо.

Кожен з присутніх відкрив для себе щось нове, глядачі з цікавістю задавали питання до мешканців цієї таємничої країни.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 7-03-2013, 13:11

Міс красуня НУКіМ – 2013 Вже стало доброю традицією напередодні 8 Березня проводити конкурсні змагання серед дівчат. 6 березня 2013 року студенти ІІІ курсу народної спеціалізації під керівництвом викладачів комісії культурологічних дисциплін В.Г. Рой та М.І. Прохи провели конкурсну програму «Міс красуня НУКіМ – 2013», в якій взяли участь найпривабливіші, найрозумніші, і взагалі просто красуні: Оксана Олійник, Тетяна Ускова, Катерина Ковтун та Ольга Крикун.

Дівчата сумлінно підійшли до виконання завдань, які були перед ними поставлені і проявили себе як господині, і як дизайнери, і як вмілі танцівниці, а також продемонстрували і розповіли про свій костюм з бабусиної скрині.