Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Январь 2013 года
Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 31-01-2013, 10:55
ШАНОВНА НАТАЛІЄ ІВАНІВНО ШАГАН!
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 23-01-2013, 10:48

День Соборності і Свободи України У Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької велика увага приділяється вихованню духовної культури молодої людини, прищепленню шанобливого ставлення до історії нашого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь, національної свідомості, патріотизму. Майже кожна важлива історична подія не залишається без уваги колективу училища. Не винятком стала і подія 22 січня – «День Соборності і Свободи України».

З нагоди свята в училищі була проведена викладачем історії України Мороз І.Г. тематична виховна година «День Соборності та Свободи України в контексті історичного досвіду та сьогодення». Зокрема, викладачем наголошено на тому, що 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Опубликовал nukim в категории Інформація | Дата 18-01-2013, 12:54
Річний план закупівель на 2013 рік
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 17-01-2013, 10:54

«Бути, а не здаватись»16 січня 2013 року відбулося чергове засідання «Школи педмайстерності» викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької «Із скарбнички досвіду викладача ЦК «Видовищно-театралізовані заходи» Г.А. Кашковської».

Ганна Абрамівна працює викладачем сценічних дисциплін з 1986 року, року відкриття даної спеціалізації; має багатий життєвий і професійний досвід, їй є чим поділитися.

Вона розкрила витоки формування свого життєвого кредо, погляди на завдання викладача, на методи роботи зі студентами і творчий шлях актора народного театру.

Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 11-01-2013, 11:20

Оркестр народних інструментів Спеціалізацію народних інструментів у Ніжинському культурно-освітньому училищі було відкрито в 1960 році. У цьому ж році було засновано оркестр народних інструментів при училищі. Першим керівником оркестру був викладач Кухаренко Л.М. Наступними керівниками та диригентами оркестру народних інструментів були такі викладачі: Фатюк М.І., Царфін І.Ю., Середа М.П., Бічева В.С., Базар М.І., Синиця І.І.

З 1995 року і до цього часу колектив очолює Заслужений артист України Шумський М.О. та викладач вищої категорії Павленко С.В.