Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Октябрь 2012 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 25-10-2012, 12:04

Засідання клубу «Лоцмани книжкових морів» Що може бути достойнішим, ніж професія бібліотекаря, який ріднить людей з книгою, відкриває їм красу і силу слова. Справжні професіонали працюють у бібліотеці Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Це три Людмили, що кожного дня зустрічають своїх читачів милою посмішкою, увагою, готовністю допомогти у пошуку потрібної інформації: завідуюча бібліотекою Довбенко Л. М., бібліотекар абонементу Хвостик Л. О., бібліотекар читального залу Смиченко Л. С . Зі словами подяки до них звернулися студенти 2 біб. курсу.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 8-10-2012, 14:49

Жовтневі барви професійного свята – Дня працівника освіти

День працівника освіти Жовтневі квітнуть небокраї, гаптує лист мережний осінь, і сонце, ясно посміхнувшись, дарує нам це тепле і радісне свято - День працівників освіти. Викладач - одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. «Письменник живе у своїх книжках, художник — у картинах, скульптор — у створених ним скульптурах, а викладач — у думках і у справах студентів». Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх рідних наставників, своїх духовних батьків — педагогів.

5 жовтня 2012 року в Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти.