Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Апрель 2012 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 28-04-2012, 21:31

Засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації
при Ніжинському училищі культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької
Творчий звіт училища «Коли весна в душі співа...»

Весна – це чарівна пора, яка несе світлі почуття, дарує радість душі, надихає на творчість. Про такий стан душі в народі говорять «весна в душі співа»... 27 квітня 2012 року при Ніжинському училищі культури і мистецтв відбулося виїзне засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за участю Примаченка В.С., в.т.о. начальника Ніжинського міського управління культури і туризму, Радченка В.М., голови Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Чернігівської області, директорів, заступників директорів з виховної роботи та лідерів студентських рад і профкомів.

Засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації На загальному засіданні з доповіддю на тему «Всебічний і гармонійний розвиток студента як мета освіти і виховання» виступила Єрмольченко Л.Л., директор училища, відмінник освіти України, яка звернула увагу на мету, пріоритетні напрями і основні шляхи виховання молоді. Сучасна освіта вимагає докорінного переосмислення усієї системи виховання, оновлення змісту, форм і методів духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності студента, створення умов для самореалізації у різних видах творчої діяльності.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 19-04-2012, 11:22

Конкурс  класичної музики «Богемська рапсодія» З 30.03 по 01.04.2012 року у місті Теплиця Чеської республіки відбувся міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики «Богемська рапсодія».

На цей фестиваль-конкурс була запрошена організатором І Всеукраїнського фестивалю камерної фортепіанної музики пам‘яті Олександра Зілоті С.Ю. Тереховим Синиця О.П. Викладач-піаніст вищої категорії Ніжинського училища культури і мистецтв ім.М.заньковецької.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 9-04-2012, 10:33

Дозвіллєвий центр «Училище зірок»

Училище зірок Коли народжується людина – на небі запалюється зірка. Є така, що ледь-ледь помітна, а від іншої несила відвести погляду – вона надихає на прекрасне і вічне! Це долі людей, які пов’язали себе з культурою, адже вони покликані дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями, розуміти прекрасне. Завдяки цим людям інші вчаться любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Це ще раз підтвердила шоу-програма «Зірка+Зірка», якою розпочався день комісії культурологічних дисциплін – 04 квітня 2012 року. Виступи «зіркових» дуетів – викладач + студент – нікого не залишили байдужими.