Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Февраль 2012 года
Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 27-02-2012, 17:03

Клуб «Лоцмани книжкових морів»
як ефективна форма виховного впливу в роботі
зі студентами - майбутніми фахівцями бібліотечно-інформаційної сфери

Відомо, що тільки ті знання, які студент здобув самостійно, завдяки власному досвіду, думці, діям, будуть насправді міцні. Саме тому сучасна педагогіка переходить від передачі інформації, до керівництва навчально –пізнавальною діяльністю, формування у студентів навичок самостійної творчої роботи, самоосвіти і самореалізації особистості. Важливу роль у вирішенні цього завдання відіграє позанавчальна виховна робота, а саме організація об’єднань за інтересами.

З 1978-1979 навчального року при цикловій комісії бібліотечних дисциплін працює клуб шанувальників книги “Лоцмани книжкових морів”.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 27-02-2012, 15:48
Урочистий концерт з нагоди 40-ї річниці
відкриття спеціальності «Хореографія»
Концерт з нагоди 40-ї річниці спеціальності «Хореографія»

18 лютого 2012 року в Ніжинському будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди 40-ї річниці відкриття спеціальності «Хореографія» Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Урочистий концерт, підготовлений за сценарієм голови циклової комісії хореографічних дисциплін Л.О. Барадуліної, дозволив присутнім не тільки переконатися у творчому потенціалі виконавців, але й познайомитись з історією становлення та розвитку хореографічного відділу; переглянути відеоряд, створений з фото фонду циклової комісії, підготовлений викладачем Л.М. Панченко та студентом І. Боярином.

Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 23-02-2012, 14:57
З Днем захисника Вітчизни!

З Днем захисника Вітчизни!

Щиро, від усього серця вітаю вас, чоловіки, зі святом - Днем захисника Вітчизни. За Тарасом Шевченком, "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - то маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свій дім, свій рід, боронити свою правду - своєю силою і своєю волею.

Сьогодні наша сильна частина колективу, хоча і не зброєю, але своїм інтелектом стоїть на сторожі правди, спокою і добра!

Бажаємо доброго шляху,
Із друзями цей шлях пройти,
Здоров'я щоб не займати,
І ніколи не сумувати
Посмішки, радості, удачі,
Дожити до ста! І не інакше.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 20-02-2012, 13:50

«Запали свою свічу»

Запали свою свічу Здавалося, не так давно я прийшов навчатися до Ніжинського училища культури і мистецтв ім.. Марії Заньковецької, а ось вже й промайнули чотири роки. Різне було за ці роки, як добре, так і не дуже, але незважаючи на перешкоди і дякуючи прекрасним викладачам нашого училища, вже через декілька тижнів я зможу з гордістю назвати себе режисером.

18 лютого 2012 року відбулася моя дипломна робота «Запали свою свічу», яка назавжди залишиться для мене одним із аргументів цьому високому званню.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 14-02-2012, 11:42

Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів
«Від Різдва до Різдва»

Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів

Академічний хор НУКіМ ім. Марії Заньковецької (керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Дорохіна Л. О., хормейстер – Могильна І. Г.) став Лауреатом I премії XIX Всеукраїнського фестивалю духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва».

З 26 по 29 січня 2012 р. у м. Дніпропетровськ на головній сцені академічного театру російської драми імені Максима Горького відбувся XIX Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва». Цього року до програми фестивалю були включені виступи 82 хорових колективів – дитячих, церковних, навчальних закладів, аматорських, професійних, які представляли Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Волинську, Рівненську, Чернівецьку, Чернігівську, Львівську, Черкаську області, АР Крим та Київ. У фестивалі також взяли участь колективи з Мінська (Бєларусь). Серед учасників – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів, учасники різноманітних мистецьких акцій в Україні та за кордоном. Ця подія, що стала вже традиційною, зібрала культурну еліту, віруючих і гостей міста. Протягом чотирьох днів у Дніпропетровську звучали літургійні піснеспіви, різдвяні гімни й колядки а також концертні твори духовної тематики найвідоміших композиторів.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 9-02-2012, 15:47
Тиждень права

Тиждень права

У період з 5 по 10 грудня 2011 року в Україні проводився Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня права, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові незалежної України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини та з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, в училищі відбулись такі заходи:
- конкурс стіннівок і плакатів присвячених 20-й річниці незалежності України;
- брейн – ринг серед студентів ІІІ – ІУ курсів на тему «Чи знаєш ти Конституцію України» приуроченого до Всеукраїнського тижня права та з нагоди 15-ї річниці Конституції України;
- книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту;
- бесіди, лекції з питань реалізації і захисту прав людини.

Опубликовал nukim в категории Бібліотека | Дата 8-02-2012, 11:58

 

ПЕРЕЛІК НАЙКРАЩИХ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

 

 

ОСВІТНІ САЙТИ

 

1.Освітній портал.
http://www.osvita.org.ua/
Маса корисної інформації по темі освіти – офіційні документи, види навчання, перелік ВУЗів, цікаві статті та багато іншого. Офіціозно, але так, щоб було зрозуміло всім.

2.Osvita.com.ua
http://www.osvita.com.ua/
Масштабний каталог вищих навчальних закладів України, котрий містить детальну інформацію щодо навчання, факультетів, проживання, та інше. Сайт корисний також своїми статтями та порадами щодо вибору професії – по найбільш популярних спеціальностях наведено плюси та мінуси.

3. Рarta.ua.
http://www.parta.com.ua
Освіта в Україні: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати та багато іншої інформації для школярів і студентів.

4. Допомога студентам!
http://studprograms.ru/publ
Безліч цікавої інформації для студентів, статті, студентський форум, корисні посилання.

5. Zalik.Net
http://zalik.net
Лекції, словники, довідники.