Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Ноябрь 2011 года
Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 22-11-2011, 23:20

«ТЕАТРАЛЬНА   ВІТАЛЬНЯ» "Театральна вітальня" - це художня майстерня, в якій студенти мають можливість підвищувати акторську майстерність, розкрити свій творчий потенціал, вивчати більш поглиблено закони театральної етики, естетики та режисерської стилістики; відчути що унікальність творчого процесу у театрі - в його публічності, прилюдності.

Саме тут студенти вперше відчувають рівень відкритості та довіри у відношенні між сценою і глядачем, а також силу впливу мистецтва театру. "Театральна вітальня" відкрита для студентів всіх спеціалізацій, а значить, вона допомагає формуванню особистості митця - майбутнього працівника культури. Зміст і методика роботи "Театральної вітальні" змінюється, приймає нові форми в залежності від вимог часу, досягнень науки і мистецтва.

Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 22-11-2011, 23:16

Історико-краєзнавчий гурток «ПОШУК» Гурток створений у 80-х роках при кабінеті історії Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Керівник гуртка – Василь Костянтинович Швець.

Основними завданнями гуртка є:
1. Поглиблене вивчення історії та правознавства згідно навчальних програм.
2. Дослідження української культури і побуту всіх регіонів Чернігівщини.
3. Вивчення і пропагування діяльності знаменитих людей Чернігівщини. Видання про їх здобутки книг, буклетів, альбомів, написання статей, нарисів, оповідань в центральну та місцеву пресу.
4. Збирання документальних свідчень людей про події минувшини і сьогодення на Чернігівщині.
5. Збирання, описування, класифікація предметів побуту.
6. Дослідження і написання історії села, міста, рідної місцевості. Збирання легенд, міфів, казок, пісень, прислів’їв інших видів усної народної творчості. 7. Виконання творчих робіт у різних жанрах на історичну тематику і їх популяризація; написання віршів, пісень, сценаріїв.
8. Інша пошукова, дослідницька, аналітична та творча робота.

Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 22-11-2011, 22:51
Клуб «БЕРЕГИНЯ»

Клуб «БЕРЕГИНЯ» Народна творчість створила і створює безмежну кількість чудових перлин у музиці, піснях, танцях, іграх. Дивовижним сяйвом виблискують ці золоті зерна у народних святах, звичаях і обрядах. Тут відкривається широкий простір для творчої уяви працівників культури. Як зробити так, щоб традиції нашого народу пройшли через серце і душу майбутніх організаторів дозвілля, одночасно формуючи практичні навички?

Саме з цією метою в 1990 році при комісії клубних дисциплін нашого училища був створений студентський клуб шанувальників українських народних традицій "БЕРЕГИНЯ". Очолила його Рада курінних отаманів на чолі з кошовим отаманом і писарем.

Опубликовал nukim в категории Новини, Методкабінет інформує | Дата 22-11-2011, 13:29

«…Окрилений творчою атмосферою рідного училища я ним живу і дихаю!»: святковий концерт до ювілею заступника директора з навчальної роботи М.В. Сукретного

"... Окрилений творчою атмосферою рідного училища я ним живу і дихаю!"

16 листопада 2011 року виповнилося 60 років нашому шановному викладачу по класу баяна, концертмейстеру, педагогу, заступнику директора з навчальної роботи, відміннику освіти України Михайлу Васильовичу Сукретному.

На його честь відбулося урочисте свято на яке завітали: Стронько Т.Ф. – методист вищої категорії державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Міністерства культури України; Наюк М.В. – заступник директора з навчальної роботи Київського коледжу культури і мистецтв; Приймаченко В.С. – начальник міського управління культури; Голуб С.О. – директор музичної школи, заслужений працівник України, голова Ніжинського відділу всеукраїнської музичної спілки і інші почесні гості.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 22-11-2011, 13:10
Відкриття пам’ятника Марку Бернесу
Відкриття пам’ятника Марку Бернесу

12 листопада 2011 року у театральному сквері в урочистій атмосфері відкрито пам’ятник відомому актору і співаку Марку Наумовичу Бернесу, який народився в місті Ніжині.

Скульптор Володимир Чепелик створив композицію, що відтворює один із кадрів фільму «Два бійці». Актор, який у фільмі зіграв солдата Аркадія Дзюбина, відтворений у бронзі з гітарою у руках. На постаменті напис – "Я люблю тебя, жизнь"! Його автор – Народний художник України, академік, голова національної спілки художників України Володимир Чепелик. Марк Бернес під акомпанемент гітари неперевершено виконав пісні «Темная ночь» та «Шаланды», які відразу ж стали народними.

Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 22-11-2011, 12:59
Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу
Відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу

7 жовтня 2011 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Марку Бернесу на будинку, де народився і прожив свої перші п’ять років відомий співак, актор, по вулиці Авдіївська,70.

Про магію таланту, неповторного за щирістю голосу Марка Наумовича Бернеса написано цілі томи кінознавцями та музичними критиками. На його фільмах і піснях виросло декілька поколінь.

Справжнє визнання та народну любов Марку Наумовичу принесла роль Кості Жигульова у фільмі «Людина з рушницею», а у фільмі «Хмари над містом встали» актор вперше заспівав на великому екрані. Потім була роль Аркадія Дзюбина в кінофільмі «Два бійця», пісні з якого «Темна ніч» та «Шаланди» у виконанні М. Бернеса, стали насправді народними. Загалом М. Н. Бернес виконав понад 50 ролей, паралельно займаючись концертною діяльністю у якості співака.

Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 18-11-2011, 11:54
Вітаємо ювілярів!

16 листопада – М.В. Сукретного
24 листопада – О.В. Хлєбіка
29 листопада – О.І. Булгакову

ІМЕНИННИКИ У ЛИСТОПАДІ
У цей святковий світлий день,
Коли настав ваш ювілей,
Ми щиро вас вітаємо!
Бажаємо здоров'я, як криця міцного,
Будьте душею завжди молоді.
Хай вашу долю освітлюють зорі,
А щастя рікою вливається в дім.
На довгий вік, на многії літа,
На шану від людей, тепло родинне,
Стелися, доле, крізь усе життя,
Лише добром для доброї людини.
Нехай старання ваші і труди
Помножать успіх в нашім колективі,
Живіть в добрі і радості завжди,
Та будьте все життя щасливі!