Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Сентябрь 2011 года
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 21-09-2011, 11:41
14 вересня 2011 року відбулося військово-спортивне свято для студентів та викладачів училища, присвячене 68-й річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників з виїздом до місця розстрілу членів підпільної організації міста на чолі з Яковом Батюком.

Розпочалося свято мітингом-реквієм на місці розстрілу членів підпільної організації м. Ніжина. У своєму зверненні до сучасної молоді директор училища, Відмінник освіти України, Л.Л. Єрмольченко закликала згадати тих, хто поліг у боях за рідне місто, хто кров'ю своєю скропив рідну землю, тих, хто пройшов крізь бої, лихо, холод і голод, хто вижив у цій смертельній війні, - вони повинні жити у нашій пам’яті. Вона наголосила, що саме молоде покоління має бути готовим захищати рідну землю, цінувати мир і побажала всім присутнім благополуччя в родинах і миру.
Опубликовал nukim в категории Методкабінет інформує | Дата 5-09-2011, 17:03
Шановні викладачі! Дорогі, студенти! Щиро вітаємо Вас з Днем знань!


«День знань» – особливе свято! Завжди яскраве і таке емоційне! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
Опубликовал nukim в категории Новини | Дата 5-09-2011, 16:40
Великий Юлій Цезар казав: «Знання – це сила». Перше вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – до училища.

День знань День знань в училищі пройшов святково і незвично. Зі святом викладачів та студентів привітала директор училища Л.Л. Єрмольченко, зворушливо прозвучали і слова вітання заступника директора з навчальної роботи М.В. Сукретного.

До привітань долучилася студентка ІІІ ПМс Котеленець Олена, яка своїм чарівним співом схвилювала кожне людське серце. А виступ студентів хореографічної спеціалізації, постановка енергійного молодого викладача Нікіти Євтушенка, додав жвавого піднесення усім присутнім.