Ніжинський коледж культури і мистецтв » Материалы за Январь 2011 года
Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 24-01-2011, 18:10

Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів
молодіжний фольклорно-сценічний гурт
«НАРОДНА КРИНИЦЯ»

Українська пісня!
Хто не захоплюється її кришталевою чистотою,
красою і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту.

Первозданні у своїй красі і силі, сповнені вигадки й фантазії, іскристого народного гумору звучать українські народні пісні у виконанні фольклорно-сценічного гурту " Народна криниця".

Колектив створений 1981 році на базі Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Художній керівник Ольга Миколаївна Синиця - хоровий диригент, викладач і методист НУКіМ ім. М.Заньковецької, кавалер ордену Княгині Ольги III ступеня.

Опубликовал nukim в категории Творчі колективи | Дата 23-01-2011, 13:28
Арт-клуб

Як організувати навчальний процес в училищі, щоб майбутній фахівець разом з глибокими знаннями отримав художнє сприймання, високу культуру мислення, оволодів професійною мобільністю, вмінням вільно орієнтуватися в культурологічній ситуації?

Одним із шляхів вирішення таких складних, різноманітних завдань культурологічна комісія училища побачила у створенні експериментально-творчої одиниці - Арт-клубу, яка значно доповнює та розширює можливості реалізації творчих здібностей студентів, формує їх професійні навички.

Опубликовал nukim в категории Спеціалізації | Дата 2-01-2011, 01:19
Народна хореографія

Хореографічна спеціалізація в Ніжинському культосвітньому училищі відкрита в 1972 році. Перші викладачі, випускники Дніпропетровського театрального училища, подружжя Скрипників: Віктор Васильович та Любов Василівна, проявили немало винахідливості й артистизму, щоб поставити новий потяг навчального закладу на надійну педагогічну колію.

З роками змінювався склад викладачів, навчальні плани, обсяг навчального матеріалу, підсумкова кваліфікація випускників, а тому зростали і вдосконалювалися професійні вимоги до студентів і передусім – до якості відбору абітурієнтів.

Опубликовал nukim в категории Спеціалізації | Дата 2-01-2011, 01:14

Спеціалізація «Народні інструменти» була відкрита в училищі у 1960 році, коли воно існувало ще як культурно-освітнє.

У різні роки циклову комісію очолювали: Є.М. Кухаренко, Микола Іванович Фатюк, Станіслав Іванович Баранов, Юрій Олександрович Бауськов, Вікторія Степанівна Бичева, Валентин Дмитрович Шевченко і тепер – Михайло Іванович Базар.


Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти) Народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)