ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України

14 жовтня ми відзначаємо три свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України й День українського козацтва. Ці свята нерозривно пов`язані між собою, адже Пресвята Богородиця є покровителькою,  заступницею славного війська козацького та всього українського народу.

 

До Дня українського козацтва та Дня захисника України працівники бібліотеки Ніжинського коледжа культури і мистецтва імені Марії Заньковецької  організували та провели книжково-ілюстративну виставку «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра…». На ній можна було переглянути книги: В.І. Сергійчук «Іменем війська Запорозького», Д.І. Яворницький «Гетьман Петро Конашевич Сагайдачний», «Мазепа», В.Ю. Король «Історія України», «Історичні постаті України», Ю. Фігурний «Історичні витоки українського лицарства»,              В. Кривошей «Генеалогія українського козацтва», І. Тиктора «Історія українського війська», Д. Кулиняк «Соловецький в`язень» та інші твори.

День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв`язку всіх поколінь захисників України, як пам`ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз.

Тож бажаємо усім мирного неба, міцного здоров`я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці, оберігає від бід, зла та негараздів!

 

 

 

                                                                          Валентина Федько

                                                                          бібліотекар читального залу

Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України

 

Гордість і душа держави, її надія і оберіг – це захисники України

 

Автор: nukim |
18 октября 2019 |
Переглядів: 184 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net