ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Видовищно-театрализовані заходи
Видовищно-театрализовані заходи

Не на голому місці — своїми відомими випускниками училище дозріло до розширення свого навчального потенціалу. І в 1987 році була відкрита нова спеціалізація, яка почала готувати дипломованих організаторів культосвітньої роботи та режисерів самодіяльних театральних колективів.

Серед найактивніших ініціаторів нового поступу в навчальному процесі училища — Анатолій Адамович Ямчинський, який першим і очолив щойно створену комісію. Потім естафету прийняла Надія Анатоліївна Сидоренко.

У різний час приходили і своєю професійністю доповнювали та розвивали навчальний процес викладачі Ганна Абрамівна Кашковська, Олена Миколаївна Терещенко, Людмила Олексіївна Шевченко, Валентина Петрівна Янакіду-Кулінська, Олена Василівна Морозова, Марина Михайлівна Близнюк, Надія Семенівна Філонич...

Їхню невичерпну майстерність і високий педагогічний такт гідно понесли у світ випускники, які продовжують і розвивають кращі традиції Ніжинського училища на різних континентах земної кулі.

Дипломантами Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Шевченка майже щороку ставали студенти Ольга Шурміль і Ірина Дзюбенко, Інна Атрощенко і Олена Мурай, Оксана Біндюк, Ірина Батрак, Ольга Вербняк, а також молодий викладач Марина Михайлівна Близнюк...

А в 2003 році була відзначена дипломом ціла група третьокурсників під керівництвом Γ.Α.Кашковської, що блискуче виступила на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських театральних колективів «Театральна осінь» у місті Прилуки.

Помітно збагатила педагогічний колектив Н.С.Філонич, яка відразу ж стала готувати високохудожніх майстрів своєї справи. Підтвердженням цьому — дипломи першого ступеня, якими відзначені роботи Катерини Пєтухової та Ольги Паляниці на Всеукраїнському конкурсі читців імені Тараса Шевченка. Таким же високим дипломом на Всеукраїнському конкурсі відзначена дипломна робота Олени Булах «І мертвим, і живим, і ненародженим», присвячена пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Видовищно-театрализовані заходи

Не залишив байдужими виступ ніжинців на підмостках Всеукраїнського конкурсу імені Лесі Українки у місті Новограді-Волинському Житомирської області. За уривок із вистави дипломи першого ступеня отримали Ольга Паляниця і Катерина Пєтухова. За літературно-музичну композицію «Образ ніжний і чистий», крім тієї ж таки Катерини Пєтухової, дипломи II ступеня привезли в рідне училище Василь Мельников, Оксана Дерека, Богдана Піотровська, Юлія Самко. Звісно, за таких помітних результатів не залишилися без відзнак і їхні керівники Н.С.Філонич і Г.А.Кашковська.

І з міста Суми, де проходив Всеукраїнський конкурс імені Остапа Вишні, Катерина Пєтухова та Ольга Паляниця теж не повернулися без нагород.

За плечима достатньо часу, щоб випускники училища встигли себе зарекомендувати як висококваліфіковані спеціалісти. Вже близько двох десятиліть очолює дитячу театральну студію «Пілігрими» в місті Баришівка випускниця 1990 року Наталія Миколаївна Масюк (Степанова) — за активну участь у різних обласних і Всеукраїнських конкурсах було багато відзнак, серед яких і присвоєння такого високого звання як «Зразковий художній колектив». Професійними акторами стали Валентин Макар, Інна Атрощенко і Євген Сидоренко — в Чернігівському молодіжному театрі, а Віка Язичян, Тетяна Кузьмук і Сергій Несміянов — у Чернігівському ляльковому театрі. У Ніжинському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського зарекомендували себе Ольга Кобзар (Шурміль), Юлія Губко, Юлія Самарська.

Відзначаються винахідливістю в роботі Віта Міхно, Олена Мурай, Олена Трофімова, Юлія Міхно. А такі випускниці як Алла Лисобикова і Вікторія Бур уже встигли навіть вибороти високе звання переможниць серед «Жінок року» Чернігівської області. Як, до речі, і їх педагог Г.А.Кашковська, викладач вищої категорії, яка є нинішнім керівником даної циклової комісії.

Автор: nukim |
27 декабря 2010 |
Переглядів: 2792 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net