ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
26 вересня 2018 року відбулося засідання «Школи педагогічної майстерності»

   26 вересня відбулося засідання «Школи педагогічної майстерності», в якому взяли участь педагогічні працівники коледжу та школи мистецтв.

   На засіданні розглядалися питання «Креативної педагогіки як сучасного напрямку викладання у мистецьких навчальних закладах», доповідач – викладач-методист І.В. Разон та «Удосконалення професійних компетентностей викладачів та презентація їхніх педагогічних і методичних доробків на атестації», доповідач – кандидат педагогічних наук, завідувач навчально-методичним кабінетом С.А. Сливко.

   Викладачі були ознайомлені з основними музично-педагогічними системами креативного навчання, оригінальними напрацюваннями сучасних педагогів у даній сфері, особливостями упровадження креативної педагогіки у навчальний процес коледжу та школи мистецтв.

   Окрім цього піднімалося питання ключових компетентностей викладачів мистецького вищого навчального закладу, педагогічних та методичних критеріїв фахової майстерності педагогічних працівників з урахуванням потреб соціокультурної реальності та сучасних вимог ринку праці.

До обговорення долучилися директор коледжу культури і мистецтв В.Г. Дорохін, заступник директора з навчально-виховної роботи М.В. Сукретний та викладачі коледжу і школи мистецтв.

   Проведення засідань «Школи педагогічної майстерності» є традиційною формою методичної роботи коледжу і впродовж багатьох років виступає невід’ємною складовою професійного зростання педагогічних працівників. На засіданнях викладачі поповнюють знання щодо сучасних педагогічних технологій, мають нагоду продемонструвати кращі професійні напрацювання та збагатитися цінним педагогічним досвідом.

Підготувала

кандидат педагогічних наук,

завідувач навчально-методичним кабінетом

С.А. Сливко

26 вересня 2018 року відбулося засідання «Школи педагогічної майстерності»

 

26 вересня 2018 року відбулося засідання «Школи педагогічної майстерності»

 

26 вересня 2018 року відбулося засідання «Школи педагогічної майстерності»

 

Автор: nukim |
27 сентября 2018 |
Переглядів: 370 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net