ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Він буде жити вічно у наших серцях
Усе було в ньому – душа, талант, краса,

Іскрилось все для нас, як світла мрія.


Колектив КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради з глибоким сумом сповіщає, що 15 квітня 2018 року наше суспільство втратило заслуженого працівника культури України Синицю Івана Івановича, який був не лише талановитим педагогом, концертмейстером, хормейстером-фольклористом, композитором, членом Національної всеукраїнської музичної спілки, а й мудрою та авторитетною Людиною. Серце великого життєлюба перестало битися на 74 році. Воно було віддане Україні та всім людям.
Життєвий шлях Івана Івановича – це зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Його смерть є непоправною втратою для всього колективу та його родини.
Народився Синиця Іван Іванович 7 листопада 1943 року в с.Киселівка Менського району Чернігівської області. Після закінчення Київського інституту культури з 1974 року працював викладачем у нашому навчальному закладі. Іван Іванович був художнім керівником та концертмейстером лауреата всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів та конкурсів аматорського молодіжного фольклорно-сценічного гурту “Народна криниця”. За 44 роки творчої діяльності Синиця І.І. сприяв організації і розвитку народних хорових колективів у м.Носівка, на підприємствах м.Ніжина: заводі “Сільмаш”, механічному заводі. У вісімдесятих роках очолював інструментальну групу хору педагогічного університету ім..М.Гоголя. Іван Іванович був керівником фольклорно-дослідницького пошукового гурту “Ніжинська козачка”, який отримав звання народного у 2007 році.
Синиця І.І. неодноразово був нагороджений почесними грамотами Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Центрального комітету профспілки працівників культури України, Управління культури і туризму Чернігівської облдержадміністрації, Управління молоді і спорту Чернігівської облдержадміністрації, обласної профспілки, міськвиконкому та училища культури. У 2007 році Іван Іванович став лауреатом обласної премії ім.В.Полевика.
Усі, хто знав Синицю Івана Івановича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.
Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль утрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне.
Хай земля йому буде пухом!
Автор: nukim |
17 апреля 2018 |
Переглядів: 147 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net