ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Бібліотечна справа
Бібліотечна справа

Історично так склалося, що бібліотечний відділ в училищі є найдовше стабільним і незмінним. Конкретно його витоки починаються в 1934 році, коли Ніжинський технікум комуністичної освіти був реорганізований у бібліотечний. Cеред найвизначніших перших випускників особливо почесне місце на віки зайняв Андрій Степанович Мірошник, який на фронтах Великої Вітчизняної війни став Героєм Радянського Союзу.

Ні для кого не секрет, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. А де ж її ще стільки зібрати, тієї найрізноманітнішої інформації, якщо не в книгах і не в бібліотеках?

Бібліотечна справа

Духовний простір Чернігівщини (та і всієї України) поволі заповнювався кваліфікованими спеціалістами – вступниками Ніжинського училища. Досвідчені педагоги Іван Данилович Бисько, Зінаїда Андріївна Старичева, Марія Григорівна Ямчинська, Раїса Федорівна Найдьонова, Роза Соломонівна Школьник, Ірина Олександрівна Філіппова так поставили свою роботу, що залишитися байдужими до бібліотечної справи студентам було просто неможливо. Таїсія Бульба стала кандидатом педагогічних наук. Людмила Феофілова – заступник директора Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка. На ниві журналістики успішно працює Олена Рачицька. Авторами поетичних збірок стали Анатолій Хоменко, Мотрона Лапа, Ольга Лантух, Марія Столярова.

Ще з далекого 1986 року циклову комісію незмінно очолює Валентина Олександрівна Базар, яка зуміла організувати невеликий колектив у досить активне і плодовите ядро. Її найпершими і найнадійнішими помічниками багато років поспіль є Тетяна Емілівна Постовалова, Валентина Олексіївна Рачицька – педагоги вдумливі і творчі, а останнім часом і Людмила Олександрівна Ющенко, яка у виховання майбутніх лоцманів книжкових морів вдихнула свіжий струмінь знань і молодечий запал.

Автор: nukim |
27 декабря 2010 |
Переглядів: 3204 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net