Бібліотечна справа

В категории: Спеціалізації | Дата: 27-12-2010, 23:19 | Просмотров: 2983

Бібліотечна справа

Історично так склалося, що бібліотечний відділ в училищі є найдовше стабільним і незмінним. Конкретно його витоки починаються в 1934 році, коли Ніжинський технікум комуністичної освіти був реорганізований у бібліотечний. Cеред найвизначніших перших випускників особливо почесне місце на віки зайняв Андрій Степанович Мірошник, який на фронтах Великої Вітчизняної війни став Героєм Радянського Союзу.

Ні для кого не секрет, що той, хто володіє інформацією, володіє світом. А де ж її ще стільки зібрати, тієї найрізноманітнішої інформації, якщо не в книгах і не в бібліотеках?

Бібліотечна справа

Духовний простір Чернігівщини (та і всієї України) поволі заповнювався кваліфікованими спеціалістами – вступниками Ніжинського училища. Досвідчені педагоги Іван Данилович Бисько, Зінаїда Андріївна Старичева, Марія Григорівна Ямчинська, Раїса Федорівна Найдьонова, Роза Соломонівна Школьник, Ірина Олександрівна Філіппова так поставили свою роботу, що залишитися байдужими до бібліотечної справи студентам було просто неможливо. Таїсія Бульба стала кандидатом педагогічних наук. Людмила Феофілова – заступник директора Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка. На ниві журналістики успішно працює Олена Рачицька. Авторами поетичних збірок стали Анатолій Хоменко, Мотрона Лапа, Ольга Лантух, Марія Столярова.

Ще з далекого 1986 року циклову комісію незмінно очолює Валентина Олександрівна Базар, яка зуміла організувати невеликий колектив у досить активне і плодовите ядро. Її найпершими і найнадійнішими помічниками багато років поспіль є Тетяна Емілівна Постовалова, Валентина Олексіївна Рачицька – педагоги вдумливі і творчі, а останнім часом і Людмила Олександрівна Ющенко, яка у виховання майбутніх лоцманів книжкових морів вдихнула свіжий струмінь знань і молодечий запал.


Похожие посты

    Оставить комментарий
Уважаемые читатели! Просим вас, оставляя комментарии, уважать друг друга и не злоупотреблять свободой слова. Администрация сайта будет удалять:

1. Комментарии с грубой и ненормативной лексикой.
2. Оскорбления, угрозы и непристойные высказывания.
3. Высказывания, разжигающие национальную, религиозную и прочую рознь и вражду.
4. Комментарии, содержащие другие нарушения законодательства и прав граждан.
5. Комментарии, рекламирующие и продвигающие другие веб-ресурсы, товары и услуги, а также комментарии, не имеющие отношения к дискуссии.
Полная версия правил.

Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.