ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Бібліотек@: знай, твори, мрій
Конкурс професійної майстерності студентів ІІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
19 грудня 2017р. студенти та викладачі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» зібралися в читальному залі бібліотеки коледжу, щоб провести традиційний конкурс професійної майстерності серед студентів випускного курсу. Конкурсанти переживали, чи вдалими будуть їхні відповіді. Студенти І та ІІ курсу вболівали за своїх товаришів, запозичували досвід, адже на наступний рік їм також доведеться продемонструвати свої досягнення в оволодінні професією.
«Останніми роками ми всі стали свідками того, як швидко змінюється уявлення про роль і завдання бібліотек, їхнє місце в інформаційному суспільстві, їхнє значення в розвитку демократії і місцевого самоврядування. Щоб вижити, бібліотеки повинні трансформуватися, перетворившись на сучасні інформаційні центри. Змінюються вимоги і до працівників бібліотек, які виконують сьогодні роль інформаційного консультанта, навігатора у безмежному океані інформації, обсяг якої подвоюється кожні 5 років. Від якості професійної підготовки фахівців, уміння і бажання працювати залежить майбутнє бібліотеки, збереження традицій і запровадження креативних форм роботи, нових інформаційних технологій», - наголосила у вступному слові ведуча конкурсу викладач-методист Постовалова Т. Е.
Конкурсанти пройшли п’ять випробовувань: 1) вікторину професійних знань; 2) завдання «Бібліографічний пошук»; 3) домашнє завдання «Книжкова реклама»; 4) вікторину «Ерудит». А наостанок студенти 3 курсу повинні були виконати завдання «Бібліотекар – цікава особистість»: експромтом представити своїх одногрупниць не як студенток, яких ми знаємо на заняттях, а як цікаву людину, неповторну, оригінальну особистість, розповісти про світ захоплень своїх друзів. На адресу дівчат прозвучали добрі, теплі слова, щирі побажання, які ми, на жаль, часто соромимося сказати.
Відповіді учасниць оцінювало журі: голова циклової комісії Базар В.О., викладач-методист Ющенко Л.О., бібліотекар коледжу Даніч Л.О. Вони враховували рівень професійних знань майбутніх працівників інформаційної сфери, їхні практичні вміння та навички інформаційного пошуку, популяризацію видань з фондів бібліотеки, їхню активність та артистичність, ерудицію та кмітливість, уміння розповідати про прочитані книги з натхненням, емоційно і жваво.
За результатами конкурсу перше місце журі присудило Ридзель Альоні, друге місце посіла Бондаренко Аня, третє – Кот Катерина. Студенти І та ІІ курсу теж не залишилися осторонь: вони визначили двох переможниць у номінації «Пані глядацьких симпатій», проголосувавши за Бондаренко Аню та Ридзель Альону.
Великий філософ Д. Дідро сказав, що найщасливіша людина та, яка дає щастя великій кількості людей. А наша професія надає таку можливість. Чудово, коли ти можеш подарувати читачам радість спілкування з собою і з книгою. Недаремно девіз Української бібліотечної асоціації 2017 року - «Бібліотек@: знай, мрій, твори!»
Т.Е. Постовалова, викладач-методист

Бібліотек@: знай, твори, мрій
Бібліотек@: знай, твори, мрій
Бібліотек@: знай, твори, мрій
Бібліотек@: знай, твори, мрій
Автор: nukim |
22 декабря 2017 |
Переглядів: 687 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net