ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Народне пісенне мистецтво (академічний хор)

Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької (жіночий склад) заснований у 2000 році. Засновник та незмінний керівник колективу Дорохіна Любов Олексіївна – кандидат мистецтвознавства, доцент Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, відмінник освіти України, кавалер ордену НМАУ ім. П. Чайковського „За видатні досягнення у музичному мистецтві”, член Національної всеукраїнської музичної спілки.

Завжди професійно й творчо працює з колективом хормейстер Ірина Могильна, яка зробила більше 20 перекладів та аранжувань хорових творів, адаптованих під кількісний та якісний склад училищного хору. Незмінний концертмейстер хору – викладач вищої категорії Ганна Єрмак.
Академічний хор НУКіМ – Лауреат І та ІІ Міжнародних фестивалів української творчості у діаспорі „Покровські калинові грона” та Лауреат обласного фестивалю духовної музики „Свято хору”, Лауреат XVIII Всеукраїнського фестивалю (в номінації „Кращий світський хоровий колектив із музичних училищ та консерваторій) та Лауреат 1 премії XIX Всеукраїнського фестивалю (в номінації „Кращий світський хоровий колектив”) духовних піснеспівів „Від Різдва до Різдва” (м. Дніпропетровськ 2011, 2012).

Колектив учасник Всеукраїнської хорової асамблеї української духовної музики (м. Київ, 2012), Всеукраїнських Різдвяних фестивалів «Велика коляда» (м. Львів, 2013, 2014, 2015, 2016), Всеукраїнського конкурсу ім. Я. Степового (Харків, 2013). В 2013 році Академічний хор НУКіМ отримав Диплом 1 ступеня та звання Лауреата на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Слав’янський венець» (Болгарія). В 2014 р. у Польші (м. Новий Тарг) на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Intershow-2014» в номінації «Академічний вокал» хор здобув диплом Лауреата ІІІ ступеня.

Традиційно Академічний хор презентує своє мистецтво на міському Різдвяному фестивалі духовної музики «Христос рождається – славимо Його» та „Ніжинському Хор-фесті”, звітних та тематичних концертах в Ніжині та Чернігові. Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв учасник авторських концертів, присвячених творчості Лесі Дичко, Олександра Некрасова, Степана Спеха. За особливі успіхи у розвитку та поширенні національної музичної культури й активний внесок у збагачення української мистецької скарбниці колектив нагороджений почесними Дипломами фестивалів, Почесною грамотою „Кавалер Відзнаки” Чернігівського та Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату та Грамотою Митрополіта Киівського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.

В репертуарі хору твори вітчизняних та зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика та духовні твори, обробки народних пісень.Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Народне пісенне мистецтво (академічний хор)
Автор: nukim |
21 декабря 2010 |
Переглядів: 2805 |
|

 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net