ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Павленко Світлана Василівна – відповідальний секретар приймальної комісії  0681319183   

Панас Валентина Миколаївна - голова профорієнтаційної комісії.                   0964036724

         Члени комісії:

Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»:

             Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти):

1. Саєнко Володимир Ілліч                                 098-2143470

2. Марченко Олена Миколаївна                          068-1948137

         Спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво»

         (духові, ударні та естрадні  інструменти):

1. Галинський Едуард Францович                      098-7260411

2. Гузь Антон Євгенович                                    068-1318017

         Спеціалізація  «Народне пісенне мистецтво» (народний спів)

1. Панас Валентина Миколаївна                        096-4036724

2. Кирилюк Надія Іванівна                                096-2300918

         Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»         (академічний спів):

1. Дорохіна Любов Олексіївна                           097-9121651

2. Єрмак Ганна Валентинівна                            068-1516443

         Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»         (естрадний спів):

1. Синиця Руслан Іванович                              067-9172097

2. Крутько Ніна Вікторівна                              093-8619077

         Спеціалізація «Видовищно – театралізовані заходи»:

1. Кобзар  Ольга Віталіївна                             067-3071294

2. Кашковська Ганна Абрамівна                      098-3559845

         Спеціальність  «Хореографія»:

1. Барадуліна Людмила Омелянівна                067-6986922

2. Марченко Микола Володимирович              067-3457159


         Спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»:



1. Панченко Олександр Іванович                   098-3980933

2. Липовецька Євгенія Юріївна                      066-8742593


         Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»:



1. Базар Валентина Олександрівна
                 066-4292051

2. Ющенко Людмила Олександрівна             098-4964376

Автор: nukim |
5 июня 2019 |
Переглядів: 284 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net