ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 3071 |

Циклова комісія музично-теоретичних дисциплін Офіційно циклова комісія музично-теоретичних дисциплін створена в училищі у 1974 році з найактивнішої ініціативи авторитетного і висококваліфікованого педагога Лідії Іванівни Корощенко при підтримці викладача теорії музики і сольфеджіо, відмінника освіти Валентини Опанасівни Баранової. Однак, це зовсім не означає, що до цього в училищі нічого не існувало. Якщо бути справедливим, все почалося зі звичайнісінького музичного гуртка, в якому, у перший же післявоєнний рік, почали збиратися однодумці, яким, після певних змін, керував Михайло Феодосійович Луценко, а потім і Л. І. Корощенко.

Збагатили роботу комісії досвідчені і винахідливі педагоги, і передовсім такі, як Володимир Трохимович Чуба, Віктор Тимофійович Хом'яков, Галина Яківна Кульбако та Валентин Володимирович Кокодій.
Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 3302 |

    Менеджмент соціокультурної діяльності - це мистецтво управління іншими людьми або консолідація їх в єдиному напрямку - досягти високих результатів у своїй роботі.

 

    Європейські колеги називають нашу професію скорочено «Івент–менеджер» - організатор подій. Це - новий персонал в сфері дозвілля; це - новий стиль в  управлінні і організації вільного часу. Саме таких спеціалістів, які володіють новими організаційними навичками, потребують сьогодні у центрах дозвілля та творчості, позашкільних установах, музейних та паркових комплексах, івентагенціях, торгово–розважальних та туристично–рекреаційних комплексах, санаторно–оздоровчих й спортивно–розважальних центрах.

    Менеджмент соціокультурної діяльності є інноваційним освітнім проєктом, що передбачає акумулювання вітчизняного та зарубіжного досвіду в розробці соціальних та гуманітарних технологій, спрямованих на підтримку та розвиток сучасних культурних індустрій.

Менеджер соціокультурної діяльності - це ініціатор та організатор соціокультурних проєктів та програм. Його переваги - у навичках адекватного сприйняття культурних процесів, здатності мислити креативно, діяти самостійно та оперативно у нестандартних ситуаціях та умінні мобілізувати потрібні ресурси для реалізації власних ідей.

    Ми  створили адаптовану до сучасності освітню програму, яка дозволить змінити стан локального культурного середовища, сформувати якісну платформу для розвитку освіти та налагодити  міжнародні партнерства. 

    Освітня програма передбачає отримання сучасних знань щодо економіки та менеджменту культури, фінансів, права, маркетингу, фандрайзингу, культурної політики. Слухачі набувають навички у визначенні культурних стратегій, соціокультурного планування та проєктування, пошуку партнерів у реалізації творчих стартапів, командоутворення та управління людськими ресурсами, менеджменту комунікаціями та інформаційного супроводу проєктів.

Під час навчання студенти оволодівають основними компетентностями: громадянською, соціальною, загально–культурною, особистісною; навчаються створювати сучасні соціально–культурні та культурно–мистецькі проєкти, використовуючи при цьому новітні методи і технології: інтерактивні, дебатні, ігрові, тренінгові; здобувають практичні навички в організації як традиційних культурних форм дозвілля (свята, обряди, концерти, фестивалі, дискусії, тощо), так і - новітніх (дебатний турнір, флешмоб, тренінг, тімбілдінг, ворк–шоп). Майбутніх організаторів культурно– дозвіллєвої  діяльності готують і до мистецтва спілкування з різними категоріями населення. Наш випускник може працювати : менеджером соціокультурної діяльності, аніматором, педагогом–організатором, арт–директором, шоуменом, організатором культурно–дозвіллєвої діяльності, керівником закладів клубного типу.

    Готуємо фахівців із аналітичним мисленням, актуальними поглядами, лідерськими навичками, готовністю виявляти та вирішувати наявні проблеми, а також  здатністю до адаптації у динамічному культурному середовищі. Акцент робиться на розвитку діяльності у галузі сучасної культури, мистецтва, менеджменту та маркетингу в закладах та проєктах соціокультурної сфери. 


Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 15848 |

Циклова комісія гуманітарних дисциплінКомісія гуманітарних дисциплін є однією з найстаріших у навчальному закладі, бо бере вона свої витоки із далекого 1908 року, коли училище починало функціонувати ще як комерційне.

Отож, іще з тих часів студенти, крім спеціальних дисциплін, вивчають українську та іноземні мови, українську та зарубіжну літератури, математику, основи інформатики, історію, географію, природознавство.

Усі викладачі училища мають високу професійну кваліфікацію.

Гуманітарні дисципліни відіграють дуже важливу роль у нашому житті, вони є тим фундаментом, на якому формується світогляд людини, а без філологічних знань, приміром, узагалі не можливий повноцінний розвиток особистості.

Близько трьох десятиріч викладає українську мову та літературу відмінник освіти України, кавалер ордена «Знак пошани», заслужений учитель України, викладач вищої категорії, методист Надія Михайлівна Рудик. Тисячам студентів вона дала путівку в життя. Її випускники при вступі до вищих навчальних закладів показують глибокі знання з мови та літератури.
Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 3798 |

Циклова комісія баяна (акардеона) У 1986 році із предметно-циклової комісії народних інструментів виділилася спеціалізація баяна і акордеона, що давно вже переросла саму себе, як складова частинка чогось, і стала функціонувати звідтоді як окрема навчально-виховна одиниця. З тих пір її незмінним керівником є Валентин Дмитрович Шевченко, чия професійна майстерність і суто викладацький авторитет ні в кого не викликають щонайменших заперечень.

З метою поглиблення навчального процесу у 1988 році в училищі було відкрито спеціалізацію «баяніст-акомпаніатор», яка проіснувала ціле десятиріччя і принесла училищу немало творчих успіхів.

Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 3170 |

18 вересня 1973 року в Ніжинському училищі підготовки культосвітніх працівників за наказом № 130 була створена комісія фортепіано. Досі викладачі фортепіано і концертмейстери входили до складу музично-теоретичної предметної комісії, яку очолювала Лідія Іванівна Корощенко. За ним естафету керівництва з рук у руки передавали досвідчені педагоги Софія Опанасівна Воронкевич, Ніна Олександрівна Марковкіна, Людмила Михайлівна Соколова, Людмила Миколаївна Коханенко.

Викладацький склад комісії з роками змінювався, але впродовж чималого часу згуртоване й випробуване привабливо-незмінним залишається ядро спеціалізації, яке складають ветерани училища: Людмила Лаврентіївна Єрмольченко, Галина Василівна Одарич, Елеонора Василівна Бувайлик, Надія Іванівна Кирилюк. Не одне покоління працівників у галузі культури і мистецтва виховали викладачі Людмила Олександрівна Білим, Любов Миколаївна Рудич, Лариса Валентинівна Малиновська, Валентина Василівна Висоцька, Ніна Степанівна Останіна.
Автор: nukim |
23 августа 2011 |
Переглядів: 3372 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net