ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 
ДОДАТОК ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ
на _2015_ рік
КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» 02214900
Автор: nukim |
23 марта 2015 |
Переглядів: 403 |

ДОДАТОК ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ
на _2015_ рік
КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» 02214900
Автор: nukim |
23 марта 2015 |
Переглядів: 357 |

ДОДАТОК ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ
на 2015 рік
КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» 02214900
Автор: nukim |
23 марта 2015 |
Переглядів: 370 |

ПОЛОЖЕННЯ
про X обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!»

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення X обласного молодіжного фестивалю-конкурсу виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» (надалі - Фестиваль).

1.2. Метою проведення Фестивалю є виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та пісенного виконавства.

1.3. Організаторами Фестивалю є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв.

1.4. Організаційне забезпечення проведення Фестивалю здійснює КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

1.5. Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. Учасники Фестивалю

2.1. Для участі у Фестивалі запрошуються молодіжні самодіяльні фольклорні гурти, вокальні ансамблі, тріо, дуети та сольні виконавці.

2.2. Вік учасників: від 14 до 25 років.

2.3. Для участі у Фестивалі учасники поділяються на наступні вікові категорії: І – від 14 до 15 років, ІІ – від 15 до 18 років, ІІІ – від 18 до 25 років.

2.4. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Фестивалі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Фестивалю.

ІІІ. Умови проведення Фестивалю

3.1. Фестиваль проводиться 03 квітня 2015 року в приміщенні Ніжинського міського будинку культури за адресою: вул. Батюка, 16 м.Ніжин, Чернігівської області.
Початок заходу об 1100 год.

3.2. Документи на участь у Фестивалі подаються до 20 березня 2015 року на адресу КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2-33- 67, тел..факс (04631) 2-30- 66.

3.3. Для участі у Фестивалі необхідно подати такі документи:
анкету - заявку на участь у Фестивалі згідно з додатком;
копії паспортів чи свідоцтв про народження учасників.

3.4. Анкети-заявки на участь у Фестивалі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.

3.5. Фестиваль проводиться в один тур.

3.6. Порядок виступу учасників визначається жеребкуванням.

3.7. Учасники виконують два різнохарактерні твори або фрагменти обряду.

3.8. Програма виступу обирається учасником самостійно.
Тривалість виступу - до 10 хвилин.

3.9. Всі твори різнопланові, виконуються напам’ять.

3.10. Виступи учасників фестивалю оцінюються за такими критеріями: чистота інтонації, артистизм, якість репертуару.

3.11. Для визначення переможців Фестивалю створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Оцінювання виступів учасників здійснює журі Фестивалю за 10-бальною системою.

3.12. Переможцями Фестивалю є учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

3.13. Рішення журі про визначення переможців Фестивалю по віковій категорії оформлюється протоколом.

IV. Нагородження переможців та фінансування

4.1. Переможці Фестивалю нагороджуються дипломами лауреатів.

4.2. Інші учасники Фестивалю нагороджуються дипломами.

4.3. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Автор: nukim |
19 марта 2015 |
Переглядів: 500 |

І. Загальні положення

1.1. ХІ обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» (надалі - Конкурс) проводиться з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

1.2. Організаторами Конкурсу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласне методичне об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів.

ІІ. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються самодіяльні ансамблі та окремі виконавці на народних інструментах (сопілка, кувиці, окарина, баян, гармонь, бандура, кобза, ліра, цимбали, балалайка, ударні інструменти та інші) закладів культури клубних типів, загальноосвітніх шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, будинків дітей та юнацтва тощо.

2.2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Умови проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться 03 квітня 2015 року в приміщенні клубу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради за адресою: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область.
Початок заходу об 1100.

3.2. Документи на участь у Конкурсі подаються до 20 березня 2015 року на адресу КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2- 33- 67, тел. факс (04631) 2-30-66.

3.3. Для участі у Конкурсі подаються:
заявка на участь в XІ обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» за формою згідно з додатком;
копія паспорта чи свідоцтва про народження учасника.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.

3.5. Учасники Конкурсу поділяються на наступні вікові категорії:
І – до 13 років;
ІІ – від 13 до 17 років.

3.6. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Конкурсі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Конкурсу.

3.7. Конкурс проводиться в один тур.

3.8. Порядок виступів конкурсантів визначається жеребкуванням, яке відбудеться до початку Конкурсу.

3.9. Учасники Конкурсу виконують два різнохарактерні твори (переклад або обробка української народної пісні, танцю, оригінальний твір тощо).

3.10. Програма конкурсного виступу обирається учасником самостійно.
Тривалість виступу - до 10 хвилин.

3.11. Твори виконуються напам’ять.

3.12. Для визначення переможців Конкурсу створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Оцінювання конкурсних виступів учасників проводиться членами журі за 12-бальною системою.
Підсумки Конкурсу підводяться окремо по кожній віковій категорії.

3.13. Переможцями Конкурсу стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

3.14. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів. Учасники Конкурсу нагороджуються дипломами.

3.15. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Конкурсу та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Автор: nukim |
19 марта 2015 |
Переглядів: 656 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net