ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

І. Загальні положення

1.1. ХІ обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» (надалі - Конкурс) проводиться з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

1.2. Організаторами Конкурсу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласне методичне об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів.

ІІ. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються самодіяльні ансамблі та окремі виконавці на народних інструментах (сопілка, кувиці, окарина, баян, гармонь, бандура, кобза, ліра, цимбали, балалайка, ударні інструменти та інші) закладів культури клубних типів, загальноосвітніх шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, будинків дітей та юнацтва тощо.

2.2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Умови проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться 03 квітня 2015 року в приміщенні клубу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради за адресою: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область.
Початок заходу об 1100.

3.2. Документи на участь у Конкурсі подаються до 20 березня 2015 року на адресу КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2- 33- 67, тел. факс (04631) 2-30-66.

3.3. Для участі у Конкурсі подаються:
заявка на участь в XІ обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» за формою згідно з додатком;
копія паспорта чи свідоцтва про народження учасника.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.

3.5. Учасники Конкурсу поділяються на наступні вікові категорії:
І – до 13 років;
ІІ – від 13 до 17 років.

3.6. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Конкурсі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Конкурсу.

3.7. Конкурс проводиться в один тур.

3.8. Порядок виступів конкурсантів визначається жеребкуванням, яке відбудеться до початку Конкурсу.

3.9. Учасники Конкурсу виконують два різнохарактерні твори (переклад або обробка української народної пісні, танцю, оригінальний твір тощо).

3.10. Програма конкурсного виступу обирається учасником самостійно.
Тривалість виступу - до 10 хвилин.

3.11. Твори виконуються напам’ять.

3.12. Для визначення переможців Конкурсу створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Оцінювання конкурсних виступів учасників проводиться членами журі за 12-бальною системою.
Підсумки Конкурсу підводяться окремо по кожній віковій категорії.

3.13. Переможцями Конкурсу стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

3.14. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів. Учасники Конкурсу нагороджуються дипломами.

3.15. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Конкурсу та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Автор: nukim |
19 марта 2015 |
Переглядів: 1196 |

Проект річного  плану закупівель  на 2015 рік
Автор: nukim |
29 августа 2014 |
Переглядів: 694 |

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

КВНЗ "Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької"
Чернігівської обласної ради

ЗАПРОШУЄ випускників різних років на зустріч,
яка відбудеться 31 трвавня 2014 року
у головному корпусі за адресою:
м.Ніжин, вул.Овдіївська, 49.

Програма зустрічі:
10.00-11.00 - реєстрація випускників;
11.00-13.00 - урочиста лінійка;
З 13.00 - дружні спілкування одногрупників, друзів і викладачів.
Автор: nukim |
24 апреля 2014 |
Переглядів: 1565 |

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької»Чернігівської обласної ради,
присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка


«І на оновленій землі…» Тарас Шевченко – великий народний поет, Прометей українського слова, пророк, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

11 квітня 2014 року відбувся творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради «І на оновленій землі…», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Концертну програму підготували головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко; режисер – Надія Сидоренко; директор концерту – заступник директора з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко. Ведуча програми – Заслужений працівник культури України Надія Кирилюк.

Автор: nukim |
14 апреля 2014 |
Переглядів: 1090 |

ПОЛОЖЕННЯ
про IX обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!»

І. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок проведення IX обласного молодіжного фестивалю-конкурсу виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» (надалі - Фестиваль).
1.2. Метою проведення Фестивалю є виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та пісенного виконавства.
1.3. Організаторами Фестивалю є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв.
1.4. Організаційне забезпечення проведення Фестивалю здійснює Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької.
1.5. Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. Учасники Фестивалю
2.1. Для участі у Фестивалі запрошуються молодіжні самодіяльні фольклорні гурти, вокальні ансамблі, тріо, дуети та сольні виконавці.
2.2. Вік учасників: від 14 до 25 років.
2.3. Для участі у Фестивалі учасники поділяються на наступні вікові категорії:
І – від 14 до 15 років;
ІІ – від 15 до 18 років;
ІІІ – від 18 до 35 років.
2.4. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Фестивалі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Фестивалю.

ІІІ. Умови проведення Фестивалю
3.1. Документи на участь у Фестивалі подаються до 04 квітня 2014 року на адресу Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2 30 66, факс (04631) 2 33 67.
3.2. Для участі у Фестивалі необхідно подати такі документи:
- анкету - заявку на участь у Фестивалі згідно з додатком;
- копії паспортів чи свідоцтв про народження учасників.
3.3. Анкети-заявки на участь у Фестивалі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.
3.4. Фестиваль проводиться в один тур.
3.5. Порядок виступу учасників визначається жеребкуванням.
3.6. Учасники виконують два різнохарактерні твори або фрагменти обряду.
3.7. Програма виступу обирається учасником самостійно. Тривалість виступу - до 10 хвилин.
3.8. Всі твори різнопланові, виконуються напам’ять.
3.9. Виступи учасників фестивалю оцінюються за такими критеріями: чистота інтонації, артистизм, якість репертуару.
3.10. Для визначення переможців Фестивалю створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Оцінювання виступів учасників здійснює журі Фестивалю за 10-бальною системою.
3.11. Переможцями Фестивалю є учасники, які набрали найбільшу кількість балів.
3.12. Рішення журі про визначення переможців Фестивалю по віковій категорії оформлюється протоколом.

IV. Нагородження переможців та фінансування
4.1. Переможці Фестивалю нагороджуються дипломами лауреатів і сувенірами.
4.2. Інші учасники Фестивалю нагороджуються дипломами.
4.3. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Фестивалю та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Автор: nukim |
2 апреля 2014 |
Переглядів: 866 |

ПОЛОЖЕННЯ
про десятий обласний конкурс юних виконавців
“Струни серця”

І. Загальні положення

1.1. Десятий обласний конкурс юних виконавців «Струни серця» (надалі - Конкурс) проводиться з метою виявлення обдарованих дітей і молоді, залучення їх до народної творчості та музичного виконавства на народних інструментах.

1.2. Організаторами Конкурсу є Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв, обласне методичне об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів.

ІІ. Учасники Конкурсу

2.1. До участі в Конкурсі запрошуються самодіяльні ансамблі та окремі виконавці на народних інструментах (сопілка, кувиці, окарина, баян, гармонь, бандура, кобза, ліра, цимбали, балалайка, ударні інструменти та інші) закладів культури клубних типів, загальноосвітніх шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, будинків дітей та юнацтва тощо.

2.2. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Умови проведення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться 04 квітня 2014 року в приміщенні клубу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради за адресою: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область.
Початок заходу об 1100.

3.2. Документи на участь у Конкурсі подаються до 04 квітня 2014 року на адресу Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» Чернігівської обласної ради: вул. Овдіївська, 49, м. Ніжин, Чернігівська область, 16600, контактний телефон (04631) 2 30 66, факс (04631) 2 3367.

3.3. Для участі у Конкурсі подаються:
- заявка на участь в X обласному конкурсі юних виконавців «Струни серця» за формою згідно з додатком;
- копія паспорта чи свідоцтва про народження учасника.

3.4. Заявки на участь у Конкурсі, подані не за встановленою формою, невчасно або без наявності необхідних документів, не розглядаються.

3.5. Учасники Конкурсу поділяються на наступні вікові категорії:
І – до 13 років;
ІІ – від 14 до 18 років.

3.6. Вікова категорія визначається за документом, поданим для участі у Конкурсі, що підтверджує вік учасника станом на день проведення Конкурсу.

3.7. Конкурс проводиться в один тур.

3.8. Порядок виступів конкурсантів визначається жеребкуванням, яке відбудеться до початку Конкурсу.

3.9. Учасники Конкурсу виконують два різнохарактерні твори (переклад або обробка української народної пісні, танцю, оригінальний твір тощо).

3.10. Програма конкурсного виступу обирається учасником самостійно.
Тривалість виступу - до 10 хвилин.

3.11. Твори виконуються напам’ять.

3.12. Для визначення переможців Конкурсу створюється журі, персональний склад якого затверджується наказом Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Оцінювання конкурсних виступів учасників проводиться членами журі за 12-бальною системою.
Підсумки Конкурсу підводяться окремо по кожній віковій категорії.

3.13. Переможцями Конкурсу стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

3.14. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і сувенірами, інші учасники Конкурсу нагороджуються дипломами.

3.15. Оплата за проживання, харчування, проїзд учасників Конкурсу та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок учасників, або за рахунок організацій, що відряджають, благодійників, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

юних виконавців “Струни серця”
Автор: nukim |
2 апреля 2014 |
Переглядів: 743 |

ЗВІТ
про результати проведення процедури
закупівлі в одного учасника
N _2_ від 03.03.2014р.

1. Замовник:
1.1. Найменування: КВНЗ«Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької».
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02214900.
1.3. Місцезнаходження :16600 Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Овдіївська,49.
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Шкуліпа Анатолій Григорович- заступник директора з АГЧ, Чернігівська обл.,. м.Ніжин, вул.Овдіївська,21а,(04631) 2-34-95, nukim-buh@ ukr.net.
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, 02231672.

2. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет.

3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування: Пара та гаряча вода;постачання пари та гарячої води- ( централізоване постачання теплової енергії в гарячій воді, гаряча вода) код класифікатора 35.30.1.
3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:
- Лот 1 (гуртожиток)-174,208 Гкал.,
- Лот 2 (навчальні корпуси)- 404,294 Гкал.
3.3 Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
- Лот 1 (гуртожиток по вул. Овдіївській,21А в м.Ніжині)
- Лот 2 (навчальні корпуси по вул.Овдіївській,21А, вул. Братів Зосим,10Б, вул.Гончарній,19А в м.Ніжині)
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень-грудень 2014 року.

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалася інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності) nukim.com.ua .
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.: 23.12.2013 № 225508, «ВДЗ» №101(844).
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
4.5 Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.: 23.12.2013р. № 225508/1 (ТРП).
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель- 30.12.2013р. №239597,»ВДЗ» №103 (846).
4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України-№041690, ВДЗ №11 (857) від 06.02.2014
4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 11.12.2013року.

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце): 12.12..2013 року об 12год.30хв., 16600, Чернігівська обл., м.Ніжин,вул. Овдіївська,49, каб. директора училища.

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ):
Лот 1- 57063грн. 00 коп (п’ятдесят сім тисяч шістдесят три грн. 00 коп.);
Лот 2- 405339грн. 00 коп (чотириста п’ять тисяч триста тридцять дев’ять грн. 00 коп.);

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:
8.1.Найменування/прізвище,ім'я,побатькові: Товариство з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі».
8.2.Ідентифікаційний код/ реєстраційний номер облікової картки платника податків- 32750668.
8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс- 16600, Чернігівська обл., м.Ніжин, вул.Глібова,1, тел. (04631) 2-33-84, телефакс (04631)- 7-11-97.

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю:
Лот 1 – 30 січня 2014 року- 57063,00 грн.
Лот 2- 30 січня 2014 року- 405339,00 грн.

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце)

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель"- відповідно да підп.2, п.3, ст.16 Закону замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасниками інформацію про відповідність іх таким критеріям у разі закупівлі централізованого постачання теплової енергії.

13. Інша інформація.

14. Склад комітету конкурсних торгів:
Шкуліпа А.Г. - голова комітету, заступник директора з АГЧ
Єрмольченко Л.Л. - заступник голови комітету, директор училища
Сукретний М.В. - член комітету,заступник директора з навчальної роботи
Піонтковська Л.В. - член комітету, заступник директора-директор ДШМ
Терещенко Г.В. - секретар комітету, бухгалтер-економіст.

Автор: nukim |
6 марта 2014 |
Переглядів: 685 |

ІНФОРМАЦІЯ
про результати проведення процедури
закупівлі в одного учасника

1. Замовник:
1.1. Найменування КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької».
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 02214900.
1.3. Місцезнаходження 16600 Чернігівська область, м.Ніжин, вул..Овдіївська,49.
1.4. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ) Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА 02231672.

2. Джерело фінансування закупівлі. місцевий бюджет.

3. Інформація про предмет закупівлі:
3.1. Найменування предмета закупівлі: Пара та гаряча вода;постачання пари та гарячої води- ( централізоване постачання теплової енергії в гарячій воді, гаряча вода) код класифікатора 35.30.1..
3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг
- Лот 1 (гуртожиток)-174,208 Гкал.,
- Лот 2 (навчальні корпуси)- 404,294 Гкал.
3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг –
- Лот 1 (гуртожиток по вул. Овдіївській ,21А в м.Ніжині)
- Лот 2 (навчальні корпуси по вул.Овдіївській,21А, вул. Братів Зосим ,10Б, вул. Гончарній,19А в м.Ніжині)
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг- січень-грудень 2014 року

4. Інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1 Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалася інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі розміщення):nukim.com.ua
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель 23.12.2013 № 225508, «ВДЗ» №101(844).
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої у відповідних міжнародних виданнях (у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель").
4.5 Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України- 23.12.2013р.. № 225508/1 (ТРП).
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель- 30.12.2013р. №239597,»ВДЗ» № 103 (846).

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі 11.12.2013року.

6. Інформація про переможця процедури закупівлі в одного учасника:
6.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові – ТОВ «НіжинТепломережі»
6.2 Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків -32750668
6.3. Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, телефакс 16600, Чернігівська обл., м.Ніжин, вул. Глібова,1, тел..(04631) 2-33-84, телефакс (04631)7-11-97.

7. Результат проведення процедури закупівлі:
7.1. Дата акцепту пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника- 26.12.2013р.
7.2. Дата укладення договору про закупівлю: 30.01.2014 р.
7.3. Сума, визначена в договорі про закупівлю:
Лот 1 - 57063,00грн. (п’ятдесят сім тис. шістдесят три грн.00 коп.);
Лот 2 - 405339,00грн. (чотириста п’ять тис. триста тридцять дев’ять грн. 00 коп)
7.4. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).
7.5. Процедура закупівлі в одного учасника відмінена:
7.5.1. Дата прийняття рішення
7.5.2. Причини

Автор: nukim |
31 января 2014 |
Переглядів: 739 |

ЗВІТ
про результати проведення процедури
закупівлі в одного учасника
N _1_ від 28.01.2014р.

1. Замовник:
1.1. Найменування:КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької».
1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02214900.
1.3. Місцезнаходження :16600 Чернігівська область, м.Ніжин, вул..Овдіївська,49.
1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Шкуліпа Анатолій Григорович- заступник директора з АГЧ, Чернігівська обл.,. м.Ніжин, вул.Овдіївська,21а,(04631) 2-34-95, nukim-buh@ ukr.net
1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА , 02231672.

2. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3. Предмет закупівлі:
3.1. Найменування: Газ природний, скраплений або в газоподібному стані- код класифікатора 06.20.1.
3.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 23700 м.куб.
3.3 Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: приміщення училища культури по вул. Овдіївській,49, вул. Стефана Яворського,9 в м.Ніжині
3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень-грудень 2014 року.

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:
4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.
4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалася інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності) nukim.com.ua .
4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.: 23.12.2013 № 224990, «ВДЗ» №101 (844).
4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
4.5 Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.: 23.12.2013р.. № 224990/1 (ТРП).
4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель- 30.12.2013р. №239556,»ВДЗ» № 103 (846).
4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України-№027548, ВДЗ №8 (854) від 27.01.2014
4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 05.12.2013року.

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце): 12.12.2013 року об 09год.30хв., 16600, Чернігівська обл., м.Ніжин,вул. Овдіївська,49, каб. директора училища

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ),
110050грн. 86 коп;
(цифрами)
Сто десять тисяч п’ятдесят грн. 86 коп.
(словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:
8.1.Найменування/прізвище,ім'я,побатькові:
8.2.Ідентифікаційний код/ реєстраційний номер облікової картки платника податків
8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце)- 21.01.2014 року, скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг ( ч.5 ст.39 ЗУ «Про здійснення державних закупівель»)

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель"- ПАТ по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» надано документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до ст.16 ЗУ «Про здійснення державних закупівель».

13. Інша інформація.

14. Склад комітету конкурсних торгів:
Шкуліпа А.Г.        - голова комітету, заступник директора з АГЧ
Єрмольченко Л.Л.  - заступник голови комітету, директор училища
Сукретний М.В.     - член комітету,заступник директора з навчальної роботи
Піонтковська Л.В.   - член комітету, заступник директора-директор ДШМ
Терещенко Г.В.     - секретар комітету, бухгалтер-економіст

Автор: nukim |
30 января 2014 |
Переглядів: 786 |

Річний план закупівель на 2014 рік
Автор: nukim |
22 января 2014 |
Переглядів: 774 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net