ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Випускний! Це чудова традиція, тепле родинне свято, незрівнянне ні з чим. 27 червня на подвір’ї Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької зібралися випускники щоб ще раз побути з училищною родиною, послухати востаннє дзвінок. Ці неповторні хвилини прощання вони збережуть у своїй пам’яті на все життя. На цьому святі зійшлися біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радості зустрічі з майбутнім.

У стильних костюмах хлопці та яскравих сукнях дівчата урочисто прокрокували перед схвильованими викладачами, батьками, друзями.

Привітала присутніх директор училища, відмінник освіти України Л.Л. Єрмольченко і вручила грамоти за особливі успіхи в навчанні і громадській діяльності.

До слова долучилися заступник директора з навчальної роботи М.В. Сукретний; голова профкому училища, заслужений працівник культури України В.С. Єгорова; вихователь гуртожитку Л.К. Сімкіна, які побажали випускникам успіхів, високого польоту, щедрої долі, знайти себе в дорослому житті, приумножувати знання, які заклали в них викладачі і наставники!

Автор: nukim |
2 июля 2013 |
Переглядів: 769 |

«…Прекрасним цвітом мій шлях життя рясніє»:
святковий концерт з нагоди ювілею директора
Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької
Л.Л. Єрмольченко

Святковий концерт з нагоди ювілею директора НУКiМ Л.Л. Єрмольченко 12 червня 2013 року відбулося свято, на яке запросила колег, рідних і друзів Людмила Єрмольченко, заслужений працівник України, відмінник освіти України, кавалер ордену святої Варвари, директор училища і просто чарівна жінка.

На урочисте свято завітали: Стратілат Т.М. – керівник громадської організації «Ділова жінка»; Голуб С.О. – директор музичної школи, заслужений працівник України, голова Ніжинського відділу Всеукраїнської музичної спілки й інші почесні гості.

З трепетом у душі поспішили передати теплі слова привітань у своїх виступах студенти училища А. Неревенько, А. Єрмоленко, А. Безименний, Г. Боровицька.

Автор: nukim |
13 июня 2013 |
Переглядів: 758 |

«Бібліоміст» в Ніжинському училищі культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької

23-24 квітня 2013р. студенти всіх трьох курсів, що здобувають спеціальність «Бібліотечна справа», а також викладачі, працівники бібліотеки училища мали можливість ознайомитись з програмою «Бібліоміст», взяти участь у тренінгу, який проводила випускниця нашого училища, а нині зав. науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка Олена Сльозка.

Реалізація програми "Бібліоміст" почалась у 2009 році після проведення дослідження "Публичні бібліотеки України як місце доступу громадян до інформаційних технологій та Інтернету" (2008), здійсненого Українською бібліотечною асоціацією.

Автор: nukim |
29 апреля 2013 |
Переглядів: 577 |

Я починаюсь з отчої землі,
Як меч з вогню, як ніжна пісня з мови,
Як велетенських сосен – кораблі,
Як творчість із великої любові.

Я починаюсь з отчої землі… Любов до рідної землі, до її співочих традицій об’єднала присутніх у залі Ніжинського міського Будинку культури 19 квітня 2013 року. Щороку тут збираються ніжинці, гості міста і просто шанувальники музичного мистецтва, щоб насолодитися виступом студентів і викладачів Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, які кожного разу своїми виступами дарують хвилю позитиву, емоцій і гарного настрою.

Творчу атмосферу підготовки звітного концерту нашого училища створили головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко і директор концерту – заступник з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко, які організували колектив і надихнули їх на величне дійство.

Автор: nukim |
23 апреля 2013 |
Переглядів: 1144 |

VIII обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні
«Твої таланти, Деснянський краю!»

ТВОЇ ТАЛАНТИ, ДЕСНЯНСЬКИЙ КРАЮ Яскраві, сповнені самобутності, живі невичерпні співочі традиції Деснянського краю! Вже стало доброю традицією проводити фестивалі-конкурси виконавців народної та естрадної пісні.

Ось і цього року з ініціативи автора проекту фестивалю-конкурсу – кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, викладача-методиста, голови циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Ольги Миколаївни Синиці, при підтримці департаменту культури і туризму, національностей та релігій і управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації з 5 по 6 квітня проходив VIII обласний молодіжний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» з метою пробудження зацікавленості до витоків народної культури, популяризації музичної народної творчості, виявлення обдарованої молоді, закріплення зв’язків з колективами для подальшої творчої та професійної підтримки.

Автор: nukim |
10 апреля 2013 |
Переглядів: 763 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net