ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

«… І знову разом!»

День випускника 19 травня 2012 року на подвір’ї нашого училища зібралися випускники різних років навчання. Вже третій рік вони збираються, щоб поспілкуватися, згадати прекрасні роки юності, помріяти про майбутнє. Але травнева зустріч відбулася напередодні Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва. Тож у нас подвійне свято!

Традиційно День випускника розпочався виносом прапора училища та виступом Л.Л. Єрмольченко, директора училища, відмінника освіти України, яка наголосила, що наше училище вже багато років поспіль готує працівників культури, а значить людей особливих – тих, хто покликаний дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями. Саме такі люди вчать любити рідний край, танець і пісню свого народу.

Автор: nukim |
19 мая 2012 |
Переглядів: 836 |

Засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації
при Ніжинському училищі культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької
Творчий звіт училища «Коли весна в душі співа...»

Весна – це чарівна пора, яка несе світлі почуття, дарує радість душі, надихає на творчість. Про такий стан душі в народі говорять «весна в душі співа»... 27 квітня 2012 року при Ніжинському училищі культури і мистецтв відбулося виїзне засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за участю Примаченка В.С., в.т.о. начальника Ніжинського міського управління культури і туризму, Радченка В.М., голови Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Чернігівської області, директорів, заступників директорів з виховної роботи та лідерів студентських рад і профкомів.

Засідання Ради директорів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації На загальному засіданні з доповіддю на тему «Всебічний і гармонійний розвиток студента як мета освіти і виховання» виступила Єрмольченко Л.Л., директор училища, відмінник освіти України, яка звернула увагу на мету, пріоритетні напрями і основні шляхи виховання молоді. Сучасна освіта вимагає докорінного переосмислення усієї системи виховання, оновлення змісту, форм і методів духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності студента, створення умов для самореалізації у різних видах творчої діяльності.

Автор: nukim |
28 апреля 2012 |
Переглядів: 784 |

Конкурс  класичної музики «Богемська рапсодія» З 30.03 по 01.04.2012 року у місті Теплиця Чеської республіки відбувся міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики «Богемська рапсодія».

На цей фестиваль-конкурс була запрошена організатором І Всеукраїнського фестивалю камерної фортепіанної музики пам‘яті Олександра Зілоті С.Ю. Тереховим Синиця О.П. Викладач-піаніст вищої категорії Ніжинського училища культури і мистецтв ім.М.заньковецької.

Автор: nukim |
19 апреля 2012 |
Переглядів: 699 |

Дозвіллєвий центр «Училище зірок»

Училище зірок Коли народжується людина – на небі запалюється зірка. Є така, що ледь-ледь помітна, а від іншої несила відвести погляду – вона надихає на прекрасне і вічне! Це долі людей, які пов’язали себе з культурою, адже вони покликані дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями, розуміти прекрасне. Завдяки цим людям інші вчаться любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Це ще раз підтвердила шоу-програма «Зірка+Зірка», якою розпочався день комісії культурологічних дисциплін – 04 квітня 2012 року. Виступи «зіркових» дуетів – викладач + студент – нікого не залишили байдужими.

Автор: nukim |
9 апреля 2012 |
Переглядів: 651 |

ЛЕСЬ КУРБАС – видатний український актор і режисер

На театральному олімпі 25 лютого 2012 року вся наша країна відзначала 125-річний ювілей видатного актора і режисера українського театру Олександра Степановича Курбаса.

У Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької силами акторів «Театральної вітальні» підготовлено і проведено цікавий тематичний театралізований вечір. У роботі брали участь учні старшої групи театрального відділення дитячої школи мистецтв при НУКіМ та студенти різних спеціалізацій училища.

Автор: nukim |
13 марта 2012 |
Переглядів: 842 |

Урочистий концерт з нагоди 40-ї річниці
відкриття спеціальності «Хореографія»
Концерт з нагоди 40-ї річниці спеціальності «Хореографія»

18 лютого 2012 року в Ніжинському будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди 40-ї річниці відкриття спеціальності «Хореографія» Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Урочистий концерт, підготовлений за сценарієм голови циклової комісії хореографічних дисциплін Л.О. Барадуліної, дозволив присутнім не тільки переконатися у творчому потенціалі виконавців, але й познайомитись з історією становлення та розвитку хореографічного відділу; переглянути відеоряд, створений з фото фонду циклової комісії, підготовлений викладачем Л.М. Панченко та студентом І. Боярином.

Автор: nukim |
27 февраля 2012 |
Переглядів: 1040 |

«Запали свою свічу»

Запали свою свічу Здавалося, не так давно я прийшов навчатися до Ніжинського училища культури і мистецтв ім.. Марії Заньковецької, а ось вже й промайнули чотири роки. Різне було за ці роки, як добре, так і не дуже, але незважаючи на перешкоди і дякуючи прекрасним викладачам нашого училища, вже через декілька тижнів я зможу з гордістю назвати себе режисером.

18 лютого 2012 року відбулася моя дипломна робота «Запали свою свічу», яка назавжди залишиться для мене одним із аргументів цьому високому званню.

Автор: nukim |
20 февраля 2012 |
Переглядів: 682 |

Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів
«Від Різдва до Різдва»

Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів

Академічний хор НУКіМ ім. Марії Заньковецької (керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Дорохіна Л. О., хормейстер – Могильна І. Г.) став Лауреатом I премії XIX Всеукраїнського фестивалю духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва».

З 26 по 29 січня 2012 р. у м. Дніпропетровськ на головній сцені академічного театру російської драми імені Максима Горького відбувся XIX Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва». Цього року до програми фестивалю були включені виступи 82 хорових колективів – дитячих, церковних, навчальних закладів, аматорських, професійних, які представляли Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Волинську, Рівненську, Чернівецьку, Чернігівську, Львівську, Черкаську області, АР Крим та Київ. У фестивалі також взяли участь колективи з Мінська (Бєларусь). Серед учасників – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів, учасники різноманітних мистецьких акцій в Україні та за кордоном. Ця подія, що стала вже традиційною, зібрала культурну еліту, віруючих і гостей міста. Протягом чотирьох днів у Дніпропетровську звучали літургійні піснеспіви, різдвяні гімни й колядки а також концертні твори духовної тематики найвідоміших композиторів.

Автор: nukim |
14 февраля 2012 |
Переглядів: 1054 |

Тиждень права

Тиждень права

У період з 5 по 10 грудня 2011 року в Україні проводився Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня права, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові незалежної України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини та з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, в училищі відбулись такі заходи:
- конкурс стіннівок і плакатів присвячених 20-й річниці незалежності України;
- брейн – ринг серед студентів ІІІ – ІУ курсів на тему «Чи знаєш ти Конституцію України» приуроченого до Всеукраїнського тижня права та з нагоди 15-ї річниці Конституції України;
- книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту;
- бесіди, лекції з питань реалізації і захисту прав людини.

Автор: nukim |
9 февраля 2012 |
Переглядів: 810 |

Творчий звіт гуртка англійської мови "The Globe"

10 листопада цього року в Ніжинському училищі культури та мистецтв ім. Марії Заньковецької відбувся творчий звіт гуртка англійської мови “The Globe”, який провела викладач англійської мови Нещерет С.А.. Оскільки гурток отримав свою назву в честь славнозвісного театру Вільяма Шекспіра захід був присвячений творчості цього видатного англійського драматурга і проведений у формі відкритої виховної години.

У звіті прийняли участь студенти I – IV курсів різних спеціалізацій.

Автор: nukim |
6 декабря 2011 |
Переглядів: 1763 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net