ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
 

Творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв
імені Марії Заньковецької»Чернігівської обласної ради,
присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка


«І на оновленій землі…» Тарас Шевченко – великий народний поет, Прометей українського слова, пророк, що відкрив світові буття українців і завдяки якому скарби української душі повною рікою влилися в загальний потік людської культури.

11 квітня 2014 року відбувся творчий звіт КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради «І на оновленій землі…», присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Концертну програму підготували головний режисер – Заслужений працівник культури України, директор училища Людмила Лаврентіївна Єрмольченко; режисер – Надія Сидоренко; директор концерту – заступник директора з навчально-виробничої роботи Костянтин Юшко. Ведуча програми – Заслужений працівник культури України Надія Кирилюк.

Автор: nukim |
14 апреля 2014 |
Переглядів: 807 |

Ювілейний конкурс «Струни серця» З ініціативи циклової комісії народних інструментів Комунального вищого навчального закладу «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради, при підтримці Департаменту культури і туризму,національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, обласного навчального методичного центру культури і мистецтв 4 квітня 2014 року відбувся ювілейний десятий обласний конкурс юних виконавців на народних інструментах «Струни серця».

У конкурсі взяли участь 132 учасники, з них 29 солістів, 13 творчих колективів (дуетів, тріо, квартетів, ансамблів). У мистецькому житті це визначна подія для юних музикантів, адже інструментальне виконавство на народних інструментах завжди було невід’ємною частиною української музичної культури. На його багатовікових традиціях виховано не одне покоління молоді.

Конкурсантів представили: Деснянський, Коропський, Носівський, Ніжинський, Бобровицький, Прилуцький, Бахмацький райони,а також міста: Чернігів, Ніжин, Щорс, Десна, Прилуки, Короп, Бахмач, Боборовиця, Носівка, Березне.

Автор: nukim |
8 апреля 2014 |
Переглядів: 693 |

ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс
виконавців народної та естрадної пісні
«Твої таланти, Деснянський краю!»


5 квітня 2014 року в міському Будинку культури відбувся ІХ обласний молодіжний фестиваль-конкурс виконавців народної та естрадної пісні «Твої таланти, Деснянський краю!» з ініціативи автора проекту фестивалю-конкурсу – кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, викладача-методиста, голови циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Ольги Миколаївни Синиці, при підтримці Департаменту культури і туризму, національностей та релігій і Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Вже з самого ранку фой’є Будинку культури наповнилося дитячими посмішками, замайоріло яскравими костюмами. Взяти участь у конкурсі побажали як солісти, так і творчі колективи (дуети, тріо, ансамблі) Деснянського краю. Приїхали учасники з Бахмацького, Борзнянського, Бобровицького, Куликівського, Козелецького, Ніжинського, Щорського і інших районів і міст, щоб гідно презентували кращі зразки пісенної майстерності.

Автор: nukim |
8 апреля 2014 |
Переглядів: 621 |

Продовжуючи навчально-виховні традиції училища та з метою підвищення активності і відповідальності за доручену справу, виявлення і реалізації творчих здібностей, формування моральних якостей спеціаліста, інтелігента та патріота 1 квітня 2014 року відбувся захід «День студенського самоврядування».

В рамках цього свята було проведено ще й такі заходи, як «День гуртожитку», «Ярмарок талантів» та конкурс «Зірка гуртожитку». Під час святкування квітневий гумор студенської громади поєднався зі спробою студентів-дубльорів відповідального виконання обов’язків адміністрації училища, викладачів і навіть технічного персоналу.

Автор: nukim |
3 апреля 2014 |
Переглядів: 450 |

Літературно-музична композиція «Учітеся, брати мої…»
до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка«У чужому краю не шукайте, не питайте
Того, що немає і на небі,
А не тільки на чужому полі.
В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»
Т.Г. ШевченкоВесняного березневого дня в училищі відбулася літературно-музична композиція «Учітеся, брати мої…», приурочена до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Мета заходу – у величній і унікальній постаті Т.Шевченка розкрити світового генія і поета, вірші якого перелилися широким потоком у музичні твори; пробудити національну свідомість українців.

Автор: nukim |
24 марта 2014 |
Переглядів: 567 |

На шляху до майстерності Вже котрий рік поспіль в КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради стало традицією проводити майстер-клас викладачів на заняттях «Школи педагогічної майстерності». От і цього разу відбувся творчий показ з дисципліни «Композиція і постановка танцю», який підготувала викладач вищої категорії хореографічних дисциплін Проніна Т.М.

Головною метою вивчення дисципліни «Композиція і постановка танцю» (КПТ) є виховання всебічно розвинених та професійно підготовлених молодих спеціалістів, керівників хореографічних колективів художньої самодіяльності. Програма КПТ ставить перед студентами мету – оволодіти знаннями зі створення хореографічного твору, постановки, та репетиційної роботи.

Автор: nukim |
13 марта 2014 |
Переглядів: 494 |

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня З сивої давнини у слов’янських народів весна вважалася першим річним святом і її всюди зустрічали пишно, радісно, з піснями та іграми.

Ось і цього року дівчата у яскравих українських костюмах використали тактично-магічні дії закликання весни своїми «гуканнями» відкриваючи звітний концерт комісії «Народне пісенне мистецтво (народний спів)», який пройшов у рамках декади і приурочений Міжнародному жіночому дню.

Виступ молодіжного фольклорно-сценічного гурту «Народна криниця» (Худ. кер.: Ольга Миколаївна Синиця, кавалер ордену Княгині Ольги III ступеня. Кер. інструм. групи: Іван Іванович Синиця, заслужений працівник культури і мистецтв України) з автентичними «Веснянками» вражає своєю чарівністю і мелодійністю, мудрістю і глибиною змісту.

Автор: nukim |
11 марта 2014 |
Переглядів: 517 |

Бібліотекар: покликання і творчість “Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова – що може бути достойнішим” (О.Гончар). Ці слова напрочуд влучно характеризують сутність бібліотечної професії, яка стала покликанням для багатьох поколінь студентів бібліотечного відділу КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Чернігівської обласної ради». Ми пишаємося своїми випускниками, їх досягненнями.

5 березня 2014 р. клуб «Лоцмани книжкових морів» запросив шанувальників літератури на засідання, присвячене творчості бібліотекарів – випускників нашого училища різних років, у житті яких професійне покликання переплелося з поетичним талантом. Дайджест-огляд «Автори – наші випускники» підготували студенти 3 та 2 курсу бібліотечного відділу. Роль ведучих була доручена студентам Валерії Лавріненко та Марині Максименко. Поетичні та прозові твори звучали у виконанні Марини Гурбик, Анастасії Карпенко, Валентини Салуян, Насті Загній, Наталії Заєць, Юлії Лобань, Євдокії Поліщук, Христини Чорної. А надихнули, допомогли у підготовці такого цікавого заходу викладачі В.О. Базар, Л.О. Ющенко.

Автор: nukim |
7 марта 2014 |
Переглядів: 561 |

Засідання гуртка англійської мови “The Globe”

Засідання гуртка англійської мови “The Globe”
до Дня святого Валентина

Позакласна робота з іноземної мови має велике освітнє та виховне значення. Ця робота не лише узагальнює та поглиблює знання, але підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.

14 лютого 2014 року відбулось відкрите засідання гуртка англійської мови “The Globe” присвячене Дню святого Валентина. Засідання було проведене у формі театралізованого дійства, під час якого студенти училища здійснили невелику подорож в часі й просторі для того, щоб дізнатись цікаві традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах Європи, а також послухати слова кохання різними мовами.

В ході заходу студенти переглянули навчальні відео присвячені Дню всіх закоханих, прослухали інформацію про легенду виникнення цього свята, познайомились зі зразками сучасних та старовинних Валентинок.

Автор: nukim |
19 февраля 2014 |
Переглядів: 541 |

День Святого Валентина Напередодні Дня Святого Валентина у нашому училищі відбулось «Love-party».

Розпочали вечірку ведучі Росамаха Володимир у ролі Амура та Обруч Олександр у ролі юнака, який ніяк не міг знайти свою «половинку».

Ведучий Амур та його помічники допомагали своєму другові весь вечір знайти дівчину і, нарешті, знайшлася та, в яку Олександр закохався.

Помічники Амура розважали всіх цікавими і веселими іграми, конкурсами, запальними танцями та піснями про кохання.

Автор: nukim |
19 февраля 2014 |
Переглядів: 575 |


 

ГОЛОВНА | АДМІНІСТРАЦІЯ | НОВИНИ | АБІТУРІЄНТУ | КОНТАКТИ

АДРЕСА КОЛЕДЖУ: 16600, м. Ніжин, Чернігівської обл., вул. Овдіївська, 49,
Факс: (046-31) 2-30-66 Контактний телефон: (046-31) 2-33-67
E-mail: nukim@ukr.net